verze pro tisk

Náplasti a krémy pro jizvám a striím: Aby vaše pokožka vypadala dobře

7. červenec 2013

Trápí vás nevzhledné jizvy a strie, které se vyskytují na vaší pokožce? Moderní prostředky dokáží jejich výskyt do značné míry eliminovat. Použít se k tomu dají speciální gelové náplasti na jizvy, případně pak také silikonové náplasti a krémy.

Náplasti a krémy pro jizvám a striím: Aby vaše pokožka vypadala dobřeNáplasti a krémy pro jizvám a striím: Aby vaše pokožka vypadala dobře

Jizvy v různých částech pokožky vznikají většinou v důsledku nějakého předchozího zranění. Pakliže se nacházejí v místech, která jsou viditelná, jedná se o velmi nepříjemnou záležitost, která v člověku může dokonce vyvolávat i stavy úzkosti a depresí. Zejména v oblasti obličeje a krku jsou jizvy viditelné opravdu na první pohled.

Mnohé ženy trápí strie na bocích a v oblasti ňader

Podobně nepříjemnou záležitostí jsou také strie. Jde o malé jizvičky, které se tvoří hlavně v oblasti boků, hýždí a ňader. Často také vznikají u žen v důsledku prodělaného těhotenství.

Strie podobně jako klasické jizvy vadí zejména ve chvíli, kdy jsou na viditelných místech. Mnozí lidé se pak kvůli jejich výskytu stydí na veřejnosti, při pobytu v bazénu či na plovárnách a samozřejmě i při intimních chvilkách.

Obchod s náplastmi proti striím a jizvám

K lepšímu hojení jizev efektivně poslouží právě speciální gelové náplasti na jizvy. Ty je možné zakoupit v každém obchodě se zdravotnickými pomůckami a kosmetickými přípravky.

Účinné gelové náplasti, které pomáhají k trvalému odstranění jizev, zakoupíte také v internetovém obchodě medaprex.cz. Ten dále nabízí i speciální krémy, které slouží ke zmírnění viditelnosti strií a jizev, které vzniknou v důsledku nějakého poranění.

Pro zabránění vzniku strií a jizev je důležitá prevence

Díky náplastím a gelům proti jizvám se již napříště nebudete muset stydět pokaždé, když se oblečete do plavek. Je ale samozřejmě lepší vzniku strií a jizev předcházet. Mějte na paměti, že strie často vznikají v důsledku nesprávné životosprávy. Trpí na ně lidé, kteří mají problémy s nadváhou a obezitou. Pakliže už se ale na vaší pokožce přeci jen objeví, není třeba zoufat. Stačí si pořídit gelové náplasti na jizvy a za pár dní je po problému.

Foto: medaprex.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Jak docílit toho, aby vaše zuby opět zářily

Jak docílit toho, aby vaše zuby opět zářily

Přestože o sebe člověk pravidelně dbá, může se časem projevit na našem těle „únava materiálu“. Platí to například o zubech. Ani pravidelné čištění zubů nám totiž na sto procent nezaručí, že zuby budou neustále běloskvoucí.

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Při hodnocení vzhledu člověka hrají velmi důležitou roli vlasy. Ti z vás, kteří o ně pečují nedostatečně, mohou být terčem posměchu a výtek u lidí, kteří se pohybují ve vašem okolí. Péče o vlasy je ale podstatná nejen z hlediska toho, jak vás vnímá okolí, ale také kvůli vašemu dobrému pocitu a konec…


Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Věk se dříve nebo později začne u každého z nás projevovat tím, že mu stárne kůže. První vrásky se začínají u lidí objevovat v různém období, nicméně již lidé okolo třiceti let by měli, pokud chtějí mít svěží pleť, používat různé krémy a gely, které zabraňují stárnutí kůže.

Jak ochránit pleť v zimě? Řešení pro namáhanou pokožku a vlasy

Jak ochránit pleť v zimě? Řešení pro namáhanou pokožku a vlasy

Přichází zima a s ní i náročnější podmínky, s kterými se musí naše pokožka a vlasy vyrovnávat. Pokožka je nyní mnohem citlivější než v létě, často nás svědí, máme pocit, že je napnutá a suchá. Zimní počasí nedělá dobře ani našim vlasům – bývají suché, bez lesku a třepí se. Jak těmto problémům předej…