verze pro tisk

Nechte si za nákupy kosmetiky zaplatit!

27. červenec 2013

Kupujete rádi kosmetické přípravky, potravinové doplňky nebo například zdravotní produkty přes internet? Jistě děláte dobře, obchody totiž na internetu nabízejí mnohdy atraktivnější ceny nežli v běžných kamenných pobočkách, neboť nemusejí započítávat tolik položek ( třeba za dopravu zboží do obchodu, nájem apod.). Nyní ale máte jedinečnou šanci získat při nákupu kosmetiky i mnoha dalších produktů část svých peněz zpět, a to díky portálu Plná peněženka.cz.

Nechte si za nákupy kosmetiky zaplatit!Nechte si za nákupy kosmetiky zaplatit!

Stačí jednoduchá registrace, která je zadarmo

Jak Plná peněženka funguje? Velmi jednoduše. Stačí, když se zde zaregistrujete. Registrace je zcela zdarma, nemusí vůbec nic měnit. Budete nakupovat tak, jak jste doposud byli zvyklí. Při registraci nyní získáte bonus 50Kč navíc.

Registrací na Plné peněžence získáte možnost získat část svých peněz za nákupy v obchodech zpět, a to ve formě cashbacku. Nejedná se tak o žádné body nebo slevy do budoucna, peníze máte ihned zpět.

Jak postupovat pro získání cashbacku?

Systém funguje tak, že po registraci si vyberete konkrétní obchod na Plné peněžence. Obchodů je zde celá řada, nabízí se zde kosmetika, potravinové doplňky, ale i oblečení, elektronika a mnoho dalších produktů. Po výběru budete přesměrováni na příslušný obchod poté, co kliknete na tlačítko "jdi do obchodu a získej cashback". Nakoupíte a obchod vám pak pošle cashback, který ihned uvidíte na svém účtu.

Konečně chytré nákupy

Plná peněženka vám umožní provádět online nákupy kosmetiky a dalších produktů ve vybraných obchodech ještě výhodněji. Neutrácejte zbytečně peníze, nechte si za nákupy zaplatit. Za nákupy tak ušetříte výrazné množství finančních prostředků. Plná peněženka vám navíc poskytuje také další slevy za využití speciálních slevových kódů a kupónů.

Komerční sdělení Placla.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Vitamíny na míru: Nechte si namíchat vlastní směs vitamínů

Vitamíny na míru: Nechte si namíchat vlastní směs vitamínů

Lidský organismus se neobejde bez pravidelné dávky vitamínů a minerálů. Jednotlivé druhy jsou obsaženy v potravinách, které běžně konzumujete. Ne vždy se ale vašemu tělu dostane potřebné množství látek. Pak je nutné, abyste je organismu dodali v podobě potravinových doplňků. Jenže běžně dostupné dop…

Přírodní kosmetika: Jak ji poznat?

Přírodní kosmetika: Jak ji poznat?

Vše s nálepkou „bio“ nebo „přírodní“ frčí. To se netýká jen potravin, ale také kosmetiky! Rozhodli jste se vyhodit z koupelny všechny syntetické přípravky a používat pouze přírodní kosmetiku? Pokud se chystáte na její nákup, tak nenaleťte.


Recenze kosmetických přípravků

Recenze kosmetických přípravků

Kosmetických přípravků pro ženy existuje dnes celá řádka, je tak stále obtížnější se orientovat v nabídce jednotlivých značek. Ne každé ženě mohou všechny značky kosmetiky vyhovovat. Jak ale zjistit, zda je kosmetika, kterou si chceme pořídit, skutečně kvalitní? Nejlepší je si o produktech zjistit n…

Domácí pleťové masky nejen z bylin

Domácí pleťové masky nejen z bylin

Mít krásnou a čistou pleť stojí trochu námahy. Časem pleť ztrácí svoji pružnost a už si prostě nevystačí se studenou vodou a denním krémem. Dopřejte si proto pravidelně domácí pleťové masky. Jak na ně?