verze pro tisk

Nové jednodenní kontaktní čočky inspirované fyziologií lidského oka

25. červenec 2014

Nošení kontaktních čoček pro vás může být ještě pohodlnější nežli doposud. Pokud si pořídíte nové čočky Biotrue, pak vaše oči nebudou ani na chvilku trpět. Jsou totiž inspirovány fyziologií lidského oka.

Zdroj: biotrue.czZdroj: biotrue.cz

Jednodenní čočky jsou ideální pro příležitostné chvíle, například ve chvíli, kdy jdete sportovat a nechcete na sobě mít brýle.

Oči jsou neustále přirozeně vlhké

Bioinspirace je pro tyto nové kontaktní čočky zásadní v tom, že mají vysoký obsah vody, a to 78%, tedy stejně jako oční rohovka. V důsledku to znamená, že jsou oči neustále vlhké, čočky pak neškrábou.

Díky kvalitnímu provedení se vám nerozostří zrak

Kromě toho jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, takže si po celý den při nošení udržují požadovaný tvar a také se u nich nemění optické vlastnosti. Právě optika bývá u jednodenních čoček dost často velkým problémem, dochází ke zkreslování či rozostřování zraku. U kontaktních čoček Biotrue ONEday toto nehrozí.

Čočky výborně redukují oslnění

Biotrue čočky mají ještě jednu zásadní přednost. Jsou navrženy tak, že dokážou perfektně redukovat oslnění. Při jejich nošení se nemusíte obávat tvorby světelných kruhů, a to ani za zhoršených světelných podmínek. Pro oči jsou zkrátka naprosto přirozené, během dne tak vlastně úplně zapomenete na to, že je nosíte.

Ani při nošení čoček nové generace nezapomeňte na zásady správného nasazování a snímání. Především je nutné je do očí vkládat jedině s umytýma rukama. Pokud je používáte poprvé, je dobré se poradit s odborníky.

Vkládání a snímání čoček se nemusíte bát. Je jen otázkou času, než si na tento proces zvyknete. Čím častěji je budete používat, tím snazší a samozřejmější vám postupy budou připadat. Oční lékaři vám přesně popíší, jak kontaktní čočky, ať už se jedná o jednorázové, týdenní  nebo měsíční, nasazovat a snímat.

Více informací o nových kontaktních čočkách Biotrue naleznete na webových stránkách biotrue.cz. S jejich nošením budete zcela jistě spokojeni. Troufnu si říci, že se k nim budete rádi vracet.

Komerční sdělení Placla.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Nošením kontaktních čoček můžete elegantně vyřešit problém se zrakem

Nošením kontaktních čoček můžete elegantně vyřešit problém se zrakem

Ani zdravý životní styl nám nezaručí, že se našemu tělu nevyhnou zdravotní potíže a onemocnění. Mnoho lidí má v dnešní době problémy se zrakem. Zhoršený zrak přitom může být způsoben několika faktory. Ke zdraví očí významně přispívá zdravá strava, oči jsou orgánem, který pro svoji správnou činnost p…

Kontakt

Kontaktní informace na správce stránek a admina.


Aromaterapie: masáž, která vás zbaví stresu a zátěže

Aromaterapie: masáž, která vás zbaví stresu a zátěže

Pro úlevu od stresu a zátěže se používají různé moderní i tradiční metody. Mezi velmi účinné metody patří také aromaterapie, která působí při prevenci i akutních potížích.

Sunarka: Dětské kaše, sušenky, těstoviny

Sunarka: Dětské kaše, sušenky, těstoviny

Mléčné i nemléčné kaše jsou významným doplňkem výživy kojenců při přechodu na pevnou stravu. Široká nabídka kaší, sušenek a nově i těstovin Sunarka spolehlivě pokrývá dětské potřeby i chutě.