verze pro tisk

Udělejte něco pro své zdraví a skoncujte s kouřením

17. říjen 2014

Kouření je zlozvykem, který si bohužel neodpustí cca třetina dospělých v České republice. Asi všichni tušíte, že cigarety neprospívají vašemu zdraví. Skoncovat s kouřením je však poměrně obtížné, jde o návyk, kterého se člověk i s pevnou vůlí zbavuje jen velmi těžko. Přesto existuje způsob, jak si své zdraví ničit přeci jen méně, a přesto tělu dodávat nikotin. Představují jej e-cigarety.

Udělejte něco pro své zdraví a skoncujte s kouřenímUdělejte něco pro své zdraví a skoncujte s kouřením

Vyhněte se inhalaci dehtu a dalších škodlivých látek

Elektronické cigarety jsou fenoménem posledních let. Kuřáci, kteří si chtějí dopřát svou pravidelnou dávku nikotinu, ovšem nehodlají si zbytečně huntovat plíce a další tělesné orgány, mohou využít e-cigarety jako alternativní řešení, které přináší oproti běžným cigaretám hned několik pozitiv.

Především jde o zdraví. Rozhodně je na místě uvést, že ani kouření e-cigarety není z hlediska zdraví nějak zvlášť vhodné. Nikotin celkově našemu organismu neprospívá. Rozdíl v používání elektronických a klasických cigaret ovšem tkví v tom, že e-cigarety neobsahují další škodlivé látky, například dehet a karcinogeny. Jeví se tak mnohem příznivěji.

Elektronické cigarety škodí méně vám i vašemu okolí

Když už máte potřebu kouřit, pak spíše elektronické cigarety. Kromě menších negativních vlivů na vaše zdraví jsou přijatelnější i pro vaše okolí. Nevydávají totiž žádný zápach a kouř, který zejména nekuřáci doslova nesnášejí. V klidu si tak můžete potáhnout, aniž by někdo ve vaší blízkosti nadával, že mu smrdíte pod nosem. Je to také ohleduplnější vůči dětem ve vaší blízkosti.

Klasické cigarety mnohým kuřákům vlastně ani nechutnají. V případě elektronické verze tomu ale může být jinak. Dají se totiž pořídit různé příchutě elektronických cigaret, které tomuto zlozvyku dodají přeci jen trochu jiný nádech. Příchutí je celá řada, od čokoládové, přes ovocné až po mentolové.

Kouření e-cigaret je prvním krokem k tomu, abyste se v budoucnu definitivně a nenásilně zbavili svého zlozvyku a udělali tak něco pro své zdraví. Moderní životní styl dnes jasně udává trend nekouřit. Čím dříve se rozhodnete přestat kouřit, tím lépe pro váš organismus.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Goji pro zdraví a pro krásu

Goji pro zdraví a pro krásu

Goji jsou plody kustovnice čínské rostoucí na středně velkých keřích. Tyto keře kvetou drobnými fialovými květy a plody goji vypadají jako malé červené bobulky. Goji- kustovnice čínská je známá hlavně díky své prospěšnosti pro lidský organismus. Obsahuje totiž velké množství vitaminů, jako je napří…

Glucamedic Komplex- Přírodní řešení pro zdraví

Glucamedic Komplex- Přírodní řešení pro zdraví

Opět nám nastal podzim a počasí se začalo velice výrazně ochlazovat. U většiny z nás se začala projevovat podzimní únava, častá špatná nálada a celkově se necítíme ve své kůži. Pokud také patříte do této skupiny lidí, je načase zasáhnout. Glucamedic Komplex nabízí skvělé přírodní řešení, jak se těch…


Biolampa: Cesta ke zdraví

Biolampa: Cesta ke zdraví

Venku je zima a sychravo – prostě pravý listopad! Zima ještě nějakou dobu potrvá, chřipky řádí a náš imunitní systém je oslaben. Jste nachlazeni? Škrábe vás v krku anebo vás jen bolí záda od dlouhého sezení za pracovním stolem? Pomůže vám biolampa!

Aloe vera: Rostlina, jejíž výtažky mají pozoruhodný vliv na lidské zdraví

Aloe vera: Rostlina, jejíž výtažky mají pozoruhodný vliv na lidské zdraví

Blahodárné účinky výtažků z rostliny aloe vera jsou známy již po celá staletí, dokonce by se dalo říci, že po celá tisíciletí, neboť její využití se datuje už do dob starověkého Egypta. V současné době se s aloe vera můžeme setkat zejména v přírodních kosmetických přípravcích, lze ji však pořídit ta…