verze pro tisk

Vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

22. říjen 2013

Při hodnocení vzhledu člověka hrají velmi důležitou roli vlasy. Ti z vás, kteří o ně pečují nedostatečně, mohou být terčem posměchu a výtek u lidí, kteří se pohybují ve vašem okolí. Péče o vlasy je ale podstatná nejen z hlediska toho, jak vás vnímá okolí, ale také kvůli vašemu dobrému pocitu a koneckonců i zdraví samotných vlasů.

Vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásnéVlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Z těchto důvodů je potřeba používat kvalitní vlasovou kosmetiku, aby vaše vlasy vypadaly neustále upraveně a přirozeně krásně.

Základní a doplňková vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika, to nejsou jen obyčejné šampony a kondicionéry. Ty samozřejmě tvoří základ, který musí používat každý z nás k tomu, aby jeho vlasy nebyly špinavé, mastné a plné lupů.

Vlasová kosmetika, to jsou také různé laky, barvy na vlasy a případně i další produkty. Právě ty vaší vlasům dodají potřebný lesk a kouzlo.

Barvy na vlasy

Barvy na vlasy jsou nedílnou součástí výbavy každé moderní ženy. Díky nim docílíte vysoké lesku a jemnosti. Každý měsíc navíc mohou vaše vlasy vypadat zcela jinak, neotřele.

Aby častým používáním barev nedošlo k poničení vlasů, vybírejte vždy jen opravdu kvalitní vlasovou kosmetiku.

V tomto směru je doporučována kupříkladu vlasová kosmetika Nouvelle, která je vhodná i pro citlivé vlasy. Lze ji pořídit v mnoha variantách. Nouvelle vyrábí hlavně špičkové barvy na vlasy, které jsou díky svému složení neagresivní a lze je tudíž používat pravidelně.

Prodejce vlasové kosmetiky

Vlasová kosmetika značky Nouvelle i od dalších výrobců je k dostání v internetovém obchodě PULS. Vlasová kosmetika PULS si jistě bude hodit všem z vás, kteří se o své vlasy chtějí starat skutečně zodpovědně a pečují o svůj vzhled. Mějte na paměti, že právě vlasy hrají v celkovém vzhledu významnou roli.

Komerční sdělení Placla.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Vlasová kosmetika proti vypadávání vlasů u žen

Vlasová kosmetika proti vypadávání vlasů u žen

Příliš se o tom nemluví, ale vypadávání vlasů není pouze mužskou záležitostí. Padání vlasů může samozřejmě postihnout také ženy. Jeden z výzkumů dokonce přinesl zjištění, že každá čtvrtá žena trpí problémy, které souvisí s padáním vlasů. Bývá to spojeno například s menopauzou, nebo může vypadává…

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Krásné a zdravé vlasy jsou symbolem mládí a vitality. Jen málokomu z nás příroda nadělila husté a lesklé vlasy, o něž se musí pečovat minimálně. Většina z nás se potýká s nejrůznějšími problémy: suché nebo naopak mastné vlasy, lupy, slabé a lámavé vlasy… Pomohou bylinky?


Vlasové zábaly: Krásné vlasy snadno a rychle

Vlasové zábaly: Krásné vlasy snadno a rychle

Trápí vás suché vlasy nebo máte vlasy poškozené barvením? Vadí vám roztřepené konečky? Není nic snazšího, než si

Clip in vlasy: Prodlužte si jednoduše a bez námahy svoje vlasy

Clip in vlasy: Prodlužte si jednoduše a bez námahy svoje vlasy

Máte kratší vlasy a nechcete čekat, až vám znovu dorostou do délky, na níž jste byli zvyklí? Pak vyzkoušejte metodu prodloužení vlasů, kdy využijete takzvané clip in vlasy. Clip in vlasy levněa velmi rychle dokáží zajistit, že budete mít opět krásně dlouhé a husté vlasy, a to doslova během několika…