verze pro tisk

Letní relaxace na zahraničním pobytu se slevou

8. květen 2012

Blíží se období, kdy většina z nás zamíří na letní dovolenou, kde si bude vychutnávat zasloužený odpočinek a relaxaci. Tělo relaxaci nutně potřebuje, týdenní či dokonce čtrnáctidenní dovolená někde u moře či ve wellness hotelu jistě přijde vhod. Kde ale vzít peníze?

Letní relaxace na zahraničním pobytu se slevouLetní relaxace na zahraničním pobytu se slevou

Užijte si letos levnou dovolenou

V dnešní době si pobyty v zahraničí může dovolit už prakticky každý. Není to tím, že by zájezdy byly nějak výrazně levnější nežli v předchozích letech ( i když i zde je patrný určitý pozitivní posun), ale hlavně kvůli tomu, že můžeme využít hromadné slevy na pobyty. Díky slevám se dá pořídit krásná dovolená v tuzemsku i zahraničí za zlomek cen, které jsou jinak běžně k vidění v cestovních kancelářích. Při hledání wellness a relaxačních pobytů u nás i v cizině je dobré využít například SlevovýSrovnávač, který nalezneme na www.SlevovySrovnavac.cz.

Stovky hromadných slev na pobyty a zájezdy

Tento internetový portál nabízí denně více než 3.000 slev v mnoha kategoriích, z nichž jednou z nejoblíbenějších a nejvíce obsazených je právě kategorie „Slevy na dovolené a pobyty“. Dále jsou zde k mání i slevy na různé druhy zboží a služeb, a to v celkem 40 městech po celé České republice. Bydlíte-li kupříkladu v Brně, pak jistě rádi využijete slevy v Brně, pražští obyvatelé pak spíše zvolí kategorii slevy v Praze.

Srovnání z mnoha slevových portálů

SlevovýSrovnávač nabízí vskutku vynikající hromadné slevy, a to z více než 250 českých slevových portálů. Díky tomu tak máte vždy dokonalý přehled o tom, jaké hromadné slevy jsou na internetu aktuálně k dispozici a na čem se dá ušetřit. No a vzhledem k tomu, že se velmi blíží doba, kdy si budete sjednávat dovolenou, pak je velmi praktické se podívat, zda nejsou nějaké nové hromadné slevy na pobyty v místech, kam se chystáte. Na portále SlevovySrovnavac.cz se vždy najdou nějaké zajímavé slevy na pobyty.

SlevovýSrovnávač nabízí slevy i prostřednictvím facebookových stránek, které najdete pod heslem Facebook SlevovySrovnavac.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Alespoň jednou za čas se vyplatí zvolnit, případně si úplně oddychnout od starostí všedních pracovních dnů. Každý upřednostňuje jiný typ odreagování. Pokud nevíte, jakým způsobem volný čas prožít, máme pro vás zajímavý námět. Je jím pobyt ve Wellness & spa hotelu Augustiánský dům ****S v oblíbeném l…

Ideální pro tělo je relaxace ve vodě

Často při dnešním hektickém způsobu života zapomínáme na pravidelnou relaxaci a odpočinek. Nejen, že to potřebuje naše tělo, ale především naše mysl. Někdy zkrátka musíme jet na doraz a na nějaké pravidelné vyjížďky do přírody, návštěvy relaxačních center či kdoví, čeho všeho, prostě nemáme čas. Nap…


Bolest na duši i na těle? Odpočiňte si během relaxačního pobytu

Bolest na duši i na těle? Odpočiňte si během relaxačního pobytu

Člověk si čas od času potřebuje odpočinout. Pokud svému tělu nedopřejete alespoň jednou za čas pořádný odpočinek, vymstí se vám to v podobě častějších onemocnění a celkové únavy organismus. To pak nepomohou léky ani žádné bylinky.

Masáž lávovými kameny: Relaxace a příval energie

Masáž lávovými kameny: Relaxace a příval energie

Máte problémy se spánkem? Jste nesoustředění nebo neschopní se uvolnit? Nebo jste pod neustálým tlakem? Potřebujete ulevit od bolestí hlavy či kloubů? Masáž lávovými kameny nám pomáhá řešit tyto problémy a uleví i od dalších potíží. Tato jedinečná masážní technika odedávna praktikovaná v Číně a na …