verze pro tisk

Pivní lázně: Dárek nejen k Vánocům

14. prosinec 2010

Chcete letos pod stromeček darovat něco originální? Stále vás nic nenapadá a Vánoce se kvapem blíží? Máme pro vás originální tip – darujte svým blízkým poukaz do pivních lázní! O co jde a kde je možné pivní lázně navštívit?

Pivní lázně: Dárek nejen k VánocůmPivní lázně: Dárek nejen k Vánocům

Pivní lázně jsou doslova hitem posledních let. Pokud jste je ještě nenavštívili, je nejvyšší čas vše napravit. Pivo je lahodný nápoj plný vitamínů, který nás (při přiměřeném pití) příjemně osvěží. Podobně působí i pivní lázně.

Pivní lázně: Účinky

Pozitivní účinky pivních lázní jsou patrné hned po první návštěvě. Budete příjemně odpočatí (fyzicky i duševně), vaše svaly se uvolní, tělo se příjemně prohřeje. Pobyt v pivních lázních navíc zlepšuje stav pleti i vlasů, navíc posílíte obranyschopnost těla, což se v zimních měsících hodí.

Kde najdete pivní lázně?

Koupel v pivních lázních si můžete užít v různých částech České republiky. Tradiční pivní lázně jsou v Chodové Plané, kde je také pivovar. Relaxační proceduru zde proto můžete spojit s dobrým pivem i jídlem v restauraci pivovaru.

Co vás v pivních lázních v Chodové Plané čeká? Masáž těla, pivní lázeň, relaxační koupel a jako bonus dobré jídlo a pití v pivovarské restauraci Stará Sladovna v hodnotě 350 korun.

Pivní lázně si můžete ale užít i v Praze nebo Olomouci.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Dárkové poukazy jsou skvělými dárky k Vánocům i jiným příležitostem

Dárkové poukazy jsou skvělými dárky k Vánocům i jiným příležitostem

Blíží se čas Vánoc a spolu s ním přichází i doba, kdy pořizujeme dárky pro své blízké, rodinu a přátele. Lidé, kteří doteď nemají jasnou představu o tom, co druhým pod stromeček nadělí, mohou z této šlamastiky poměrně elegantně vyklouznout tak, že jim k Vánocům nadělí dárkový poukaz.

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Zapomeňte na nudné dárky, které pod stromečkem rozbalujete každý rok. Hitem letošních Vánoc jsou zážitkové dárky zejména pro ženy. Mezi nimi vedou nejrůznější wellness pobyty. Jak vybrat relaxační pobyt a kde ho výhodně koupit?


Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfém je nepostradatelným módním doplňkem, který podtrhuje naši osobnost. Pokud kupujeme parfém jako dárek, měli bychom při jeho výběru zohlednit osobnost obdarovaného. Někomu více sednou kořeněné vůně, jiný si libuje ve svěžích citrusových vůních. Podívejte se, jaký parfém se hodí pro muže na zimu…

Třezalka pomůže nejen při depresích

Třezalka pomůže nejen při depresích

Nepřehlédnutelně žlutou bylinku teď můžete při výpravě do přírody vidět téměř všude. Jak třezalku bezpečně poznáte? Jak si připravit blahodárný třezalkový čaj, který je obzvláště účinný na jakékoliv deprese?