verze pro tisk

Při odjezdu na wellness pobyt nezapomeňte na plavky

2. duben 2012

Chystáte-li se v nejbližší době někam do bazénu či wellness centra, nebo pojedete přímo na delší wellness pobyt, pak si určitě nezapomeňte vzít plavky. Obyčejné spodní prádlo, tedy podprsenky a kalhotky, by asi nebyly tím pravým. V rámci wellness pobytu se vám plavky budou velmi často hodit.

Při odjezdu na wellness pobyt nezapomeňte na plavkyPři odjezdu na wellness pobyt nezapomeňte na plavky

Na wellness pobyt bez plavek? To radši ani nejezděte

Zapomenout vzít si na wellness pobyt plavky, to je velké faux pas. Dají se samozřejmě pořídit i na místě, ale riskujete, že přímo na místě zakoupíte jen plavky, které vám zcela nepadnou a vy se pak například ve veřejném bazénu nebudete cítit zrovna moc dobře a sebevědomě. Právě plavky jsou totiž zbožím, které je potřeba vybírat zvlášť pečlivě, a to nejen dle vzhledu, musíte samozřejmě myslet i na svoje tělesné proporce.

Plavky se dají koupit i v eshopech

Pouze tehdy, když dokonale znáte svoje míry a vkus, je možné si plavky zakoupit třeba i v některém z internetových obchodů. Specializované eshopy dnes nabízejí nejen plavky, ale také módní spodní prádlo či oblečení. Každá zákaznice navíc v případě, kdy doma zjistí, že jí plavky nesednou, může dané zboží do čtrnácti dnů vrátit, aniž by riskovala, že nedostane svoje peníze zpět. Tato možnost je totiž v případě internetových nákupů umožněna přímo ze zákona.

Máte-li zakoupeny nové plavky ( jednodílné či dvojdílné), pak už můžete směle vyrazit do bazénu užít si trochu relaxace. Vyrážíte-li na wellness víkend či dlouhodobější wellness pobyt, pak budou právě plavky jednou z důležitých součástí vašeho vybavení.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: krasnepradlo.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Zapomeňte na nudné dárky, které pod stromečkem rozbalujete každý rok. Hitem letošních Vánoc jsou zážitkové dárky zejména pro ženy. Mezi nimi vedou nejrůznější wellness pobyty. Jak vybrat relaxační pobyt a kde ho výhodně koupit?

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Alespoň jednou za čas se vyplatí zvolnit, případně si úplně oddychnout od starostí všedních pracovních dnů. Každý upřednostňuje jiný typ odreagování. Pokud nevíte, jakým způsobem volný čas prožít, máme pro vás zajímavý námět. Je jím pobyt ve Wellness & spa hotelu Augustiánský dům ****S v oblíbeném l…


Wellness pobyty jsou při využití hromadných slev mimořádně cenově výhodné

Wellness pobyty jsou při využití hromadných slev mimořádně cenově výhodné

Jak si nejlépe užít relaxaci a přitom zažít něco netradičního, co nemáte k dispozici každý týden? Odpověď na tuto otázku může být velmi prostá. Stačí si objednat slevu na wellness pobyty v některém z tuzemských či zahraničních hotelů a penzionů a dopřát si tak několik dní naprostého klidu a odpočink…

Pořizujeme si masáže a wellness procedury přes hromadné slevy

Pořizujeme si masáže a wellness procedury přes hromadné slevy

Ke zdravému životnímu stylu patří i občasná návštěva různých masážních salonů či salonů krásy. Dnes je jich v každém městě hned několik, takže není problém si vybrat. Ceny se však mohou dost lišit. A navíc je dobré vědět, že právě na akce typu masáž či jiné wellness procedury, se často poskytují tak…