Relax a wellness

Relaxace nám pomáhá uvolnit se a alespoň na chvilku se odpoutat od každodenního stresu. Mohou to být různé masáže, lázeňství a wellness, relaxační techniky, volnočasové aktivity. Smyslem relaxace je dosažení lepší psychické pohody, neboť podle řady výzkumů existuje úzký vztah mezi naším duševním a tělesným stavem. Díky uvolnění těla se nám uleví i duševně a tak kladně ovlivňujeme naše celkové zdraví.

Smyslem wellness je odpočinout si a cítit se po všech stránkách dobře, k čemuž velkou měrou přispívají různé lázeňské procedury. V současnosti si můžeme vybrat z řady wellness, relaxačních či zážitkových pobytů v lázních. Koupání se v minerálních vodách a další ozdravné procedury mají preventivní účinky na naše zdraví, pozitivně působí na naše tělo a tím i na celkovou duševní pohodu.

Finská sauna posílí imunitu a zmírní stres

6. říjen 2010 - Rubrika: Relax a wellness

Finská sauna posílí imunitu a zmírní stresJak před zimou posílit imunitní systém? Jakým způsobem předejít nemocím z nachlazení? Příjemným řešením je saunování, kterým se otužíme, uvolníme unavené svaly a zmírníme stres. Naše tělo také v sauně vyplaví do krve endorfiny, které mu přináší úlevu. Číst dále...


Strana 5 z 5
1 2 3 4 5