verze pro tisk

Kinesiotaping TEMPEX

17. květen 2011

Sportujete? Chodíte běhat? Cvičíte? Chodíte do práce? Téměř každý z nás zažil bolesti kloubů či zad. A téměř každý z nás má nějakou svou metodu, jak se s bolestmi vyrovnat. Ale přiznejme si, ne vždy jsou naše metody opravdu účinné a efektivní. Mnohdy se bolesti snažíme jen přetrpět. A to je rozhodně špatný přístup…

Kinesiotaping TEMPEXKinesiotaping TEMPEX

Takže, pokud nepatříte mezi těch pár „vyvolených“, kterým se bolesti a zranění vyhýbají, pak čtěte dále. Existuje totiž možnost, jak velmi omezit či dokonce zamezit bolestem, urychlit rehabilitaci po zraněních, existuje možnost, jak podpořit svaly v pohybu, jak je posílit. Jak? Odpovědí může být kinesiotaping.

Kinesiotaping

Kinesiotaping značky TEMPEX nabízejí to nejlepší, co je k mání na českém trhu. Díky své jedinečné přilnavosti a elasticitě patří ke světové špičce. Ať už jste fyzioterapeut nebo koncový uživatel, rozhodně účinky kinesiotapingu TEMPEX oceníte.

S čím může kinesiotaping pomoci?

Předně, kinesiotaping zmírňuje bolesti, ale to není zdaleka vše. Účinky kineziologického tejpingu jsou mnohem komplexnější, proto se také může kinesiotaping TEMPEX chlubit výbornými výsledky. S čím tedy může kinesiotaping pomoci?

Zde jsou něktré možnosti jeho využití.

  • podporuje svaly v pohybu
  • uvolňuje nahromaděnou lymfatickou tekutinu
  • koriguje osovost kloubů
  • napomáhá při uvádění svalu nebo kloubu do správné polohy pro rehabilitaci
  • pomáhá slabým svalům tím, že je uvádí do normální polohy

Kinesiotaping TEMPEX? Ano!

Bolesti šlach a kloubů, bolesti páteře, vadné držení těla ale třeba i tenisový loket či syndrom karpálního tunelu. Toho všeho a mnoha dalších nepříjemných zdravotních potíží se můžete zbavit díky kinesitapingu TEMPEX, který se řadí do světové špičky díky své kvalitě a vlastnostem.

Jak se říká, čistota – půl zdraví. A s tou druhou polovinou vám může pomoci kinesiotaping...

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...