verze pro tisk

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

22. říjen 2020

Při hodnocení vzhledu člověka hrají velmi důležitou roli vlasy. Ti z vás, kteří o ně pečují nedostatečně, mohou být terčem posměchu a výtek u lidí, kteří se pohybují ve vašem okolí. Péče o vlasy je ale podstatná nejen z hlediska toho, jak vás vnímá okolí, ale také kvůli vašemu dobrému pocitu a koneckonců i zdraví samotných vlasů.

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásnéPřírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Z těchto důvodů je potřeba používat kvalitní vlasovou kosmetiku, aby vaše vlasy vypadaly neustále upraveně a přirozeně krásně.

Základní a doplňková vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika, to nejsou jen obyčejné šampony a kondicionéry. Ty samozřejmě tvoří základ, který musí používat každý z nás k tomu, aby jeho vlasy nebyly špinavé, mastné a plné lupů.

Vlasová kosmetika, to jsou také různé laky, barvy na vlasy a případně i další produkty. Právě ty vaší vlasům dodají potřebný lesk a kouzlo.

Barvy na vlasy

Barvy na vlasy jsou nedílnou součástí výbavy každé moderní ženy. Díky nim docílíte vysoké lesku a jemnosti. Každý měsíc navíc mohou vaše vlasy vypadat zcela jinak, neotřele.

Aby častým používáním barev nedošlo k poničení vlasů, vybírejte vždy jen opravdu kvalitní vlasovou kosmetiku.

V tomto směru je doporučována kupříkladu vlasová kosmetika Nouvelle, která je vhodná i pro citlivé vlasy. Lze ji pořídit v mnoha variantách. Nouvelle vyrábí hlavně špičkové barvy na vlasy, které jsou díky svému složení neagresivní a lze je tudíž používat pravidelně.

Prodejce vlasové kosmetiky

Vlasová kosmetika značky Nouvelle i od dalších výrobců je k dostání v internetovém obchodě Fairnature. Vlasová kosmetika  si jistě bude hodit všem z vás, kteří se o své vlasy chtějí starat skutečně zodpovědně a pečují o svůj vzhled. Mějte na paměti, že právě vlasy hrají v celkovém vzhledu významnou roli.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Vlasová kosmetika proti vypadávání vlasů u žen

Vlasová kosmetika proti vypadávání vlasů u žen

Příliš se o tom nemluví, ale vypadávání vlasů není pouze mužskou záležitostí. Padání vlasů může samozřejmě postihnout také ženy. Jeden z výzkumů dokonce přinesl zjištění, že každá čtvrtá žena trpí problémy, které souvisí s padáním vlasů. Bývá to spojeno například s menopauzou, nebo může vypadává…

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Krásné a zdravé vlasy jsou symbolem mládí a vitality. Jen málokomu z nás příroda nadělila husté a lesklé vlasy, o něž se musí pečovat minimálně. Většina z nás se potýká s nejrůznějšími problémy: suché nebo naopak mastné vlasy, lupy, slabé a lámavé vlasy… Pomohou bylinky?


Vlasové zábaly: Krásné vlasy snadno a rychle

Vlasové zábaly: Krásné vlasy snadno a rychle

Trápí vás suché vlasy nebo máte vlasy poškozené barvením? Vadí vám roztřepené konečky? Není nic snazšího, než si

Přírodní barvy na vlasy: Henna a další možnosti

Přírodní barvy na vlasy: Henna a další možnosti

Většina z nás není spokojena s přirozenou barvou svých vlasů. Chemické přípravky z drogérie ale kadeřím často nesvědčí. Vyzkoušejte proto alternativní možnosti, jak si obarvit vlasy!