verze pro tisk

Vlasová kosmetika proti vypadávání vlasů u žen

27. listopad 2010

Příliš se o tom nemluví, ale vypadávání vlasů není pouze mužskou záležitostí. Padání vlasů může samozřejmě postihnout také ženy. Jeden z výzkumů dokonce přinesl zjištění, že každá čtvrtá žena trpí problémy, které souvisí s padáním vlasů.

Vlasová kosmetika proti vypadávání vlasů u ženVlasová kosmetika proti vypadávání vlasů u žen

Bývá to spojeno například s menopauzou, nebo může vypadávání vlasů začít u žen krátce po porodu. Naštěstí však žijeme v době, kdy se s takovýmto stavem rozhodně nemusíte smířit. Takže proč se trápit vypadáváním vlasů, když je tu jednoduché řešení?

Vlasová kosmetika proti vypadávání vlasů

Existují různé přípravky, které problém s vypadáváním vlasů pomáhají řešit, či jej úplně odstraňují. Kvalitní vlasová kosmetika Plantur39 proti padání vlasů pro ženy, se může stát vhodnou variantou právě pro Vás!

Vlasová kosmetika Plantur39 proti padání a řídnutí vlasů obsahuje Fyto-kofeinový komplex, který eliminuje negativní vlivy testosteronu na vlasové kořínky, čili zamezuje vypadávání vlasů. Jeho výsledky jsou klinicky prokázané. Tento komplex byl vyvinut vědeckým týmem pod vedením Dr. Kurta Wolffa ve spolupráci s univerzitní klinikou v Jeně. Výrobky obsahují vysoce aktivní kofein, který je účinnou látkou v boji s padáním vlasů. Ani osoby se zvýšenou citlivostí na kofein se nemusí ničeho obávat, vzhledem k vnějšímu použití výrobků.

Jaký vlasový přípravek proti padádání vlasů?

Na výběr je několik druhů vlasových přípravků proti padání vlasů – šampóny, balzámy a vlasová péče.

Kofeinové šampóny Plantur39

V nabídce jsou dva produkty: Kofeinový šampon - Plantur 39, který zabraňuje vypadávání vlasů u žen po menopauze. Kofeinový šampon Color - Plantur 39, který je primárně určen pro ženy po čtyřicítce, které si barví vlasy. Je pro ně ideální volbou pro každodenní mytí vlasů.

Kofeinové balzámy Plantur39

Na trhu jsou opět dva produkty. Oba svými účinky jednak podporují kofeinové šampóny, a druhak svým složením vlasy pěstí a udržují zdravé. Jedná se o Kofeinový balzám na vlasy Plantur 39 určený pro jemné a lámavé vlasy a Kofeinový balzám Color na barvené vlasy - Plantur 39 pro barvené a narušené vlasy.

Vlasová péče Plantur39

Jedná se o doplňky k předchozí péči, díky kterým budou vaše vlasy opět zdravé, lesklé a silné. Zde jde například o doplněk stravy s názvem Aktivní kapsle - Plantur 39, který zabraňuje vypadávání vlasů u žen po menopauze a efektivně tak doplňuje a uzavírá celou kůru péče o vlasy.

Jak vidíte, s problémem padajících vlasů se dá opravdu efektivně bojovat. Nemusíte si tím tedy přidělávat vrásky na tváři, stačí využívat výhod, které nabízí kosmetika Plantur39 a užívat si silných a zdravých vlasů, které nepadají.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Jak zabránit vypadávání vlasů? Pomůže změna životního stylu i kosmetika

Jak zabránit vypadávání vlasů? Pomůže změna životního stylu i kosmetika

Vypadávání vlasů je nepříjemným problémem, který se týká především mužů, méně častěji se pak vyskytuje u žen. Vliv na kvalitu a množství porostu na hlavě má celá řada faktorů. Pokud vás děsí představa, že za pár let budete plešatí, nebo už vidíte, že vlasy citelně ubývají, je na čase s tím něco děla…

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Při hodnocení vzhledu člověka hrají velmi důležitou roli vlasy. Ti z vás, kteří o ně pečují nedostatečně, mohou být terčem posměchu a výtek u lidí, kteří se pohybují ve vašem okolí. Péče o vlasy je ale podstatná nejen z hlediska toho, jak vás vnímá okolí, ale také kvůli vašemu dobrému pocitu a konec…


Kosmetika proti vráskám Dermaheal

Kosmetika proti vráskám Dermaheal

Krémy na vrásky a další kosmetika, která se používá na pokožku, obvykle nedosahuje velkých účinků už jen proto, že do samotné kůže se dostane jen naprosté minimum účinných látek, jež jsou v krémech obsaženy. Uvádí se, že jde jen o zhruba jedno procento. Proto společnost Caregen přišla na trh s novin…

Jak vyřešit problém s lámáním vlasů?

Jak vyřešit problém s lámáním vlasů?

Nedaří se vám vyřešit problém s lámáním vlasů a hledáte možnosti, jak zvýšit jejich odolnost? Pak pozorně čtěte následující řádky. Přinášíme vám pár tipů, které mohou přispět ke zdraví vašich vlasů.