verze pro tisk

Kosmetika proti vráskám Dermaheal

13. březen 2012

Krémy na vrásky a další kosmetika, která se používá na pokožku, obvykle nedosahuje velkých účinků už jen proto, že do samotné kůže se dostane jen naprosté minimum účinných látek, jež jsou v krémech obsaženy. Uvádí se, že jde jen o zhruba jedno procento. Proto společnost Caregen přišla na trh s novinkou, kterou je vysoce funkční kosmetika proti vráskám Dermaheal.

Kosmetika proti vráskám DermahealKosmetika proti vráskám Dermaheal

Technologie nanokapslí

Kosmetika na vrásky Dermaheal je výjimečná v tom, že využívá technologie nanokapslí. Všechny účinné látky, které kosmetické přípravky proti vráskám obsahují, jsou uzavřeny v malých kapslích. Je tak zajištěno, že se tyto látky dostanou až do kožních buněk, a to ve velkém procentu. Krémy proti vráskám kolem očí či na jiných místech značky Dermaheal jsou tak mnohem efektivnější nežli jiné přípravky v této kategorii.

Omládnutí kůže již po dvou týdnech

Dalším pozitivem, kterým se kosmetika proti vráskám značky Dermaheal může pyšnit, je to, že obsahuje biomimetické peptidy, které urychlují pozitivní proces kosmetiky na pokožku. Pravidelným používáním této revoluční kosmetiky ženy dosáhnou toho, že jejich pokožka viditelně omládne. Pozná se to již po pouhých dvou týdnech od počátku užívání!

Dermaheal doporučují i lékaři

Péče o pleť je velmi důležitá. Je nutno podotknout, že používáním nekvalitní kosmetiky naší pokožce vůbec nepomáháme, ba naopak. To však neplatí o luxusní kosmetice proti vráskám Dermaheal, která využívá jedinečné technologie nanokapslí. I proto jsou tyto přípravky doporučovány kosmetičkami a lékaři, kteří se s nimi již v praxi setkali.

Foto: dermaheal.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Věk se dříve nebo později začne u každého z nás projevovat tím, že mu stárne kůže. První vrásky se začínají u lidí objevovat v různém období, nicméně již lidé okolo třiceti let by měli, pokud chtějí mít svěží pleť, používat různé krémy a gely, které zabraňují stárnutí kůže.

Vlasová kosmetika proti vypadávání vlasů u žen

Vlasová kosmetika proti vypadávání vlasů u žen

Příliš se o tom nemluví, ale vypadávání vlasů není pouze mužskou záležitostí. Padání vlasů může samozřejmě postihnout také ženy. Jeden z výzkumů dokonce přinesl zjištění, že každá čtvrtá žena trpí problémy, které souvisí s padáním vlasů. Bývá to spojeno například s menopauzou, nebo může vypadává…


Bylinky proti chřipce a bolesti

Bylinky proti chřipce a bolesti

Léky bereme jako samozřejmost, a když nám není dobře, ihned po nich saháme. Rozumnou alternativou prášků jsou bylinky, které nám pomohou překonat nachlazení, kašel, horečku i další neduhy. Nechte se inspirovat bylinnými recepty našich babiček.

Bioenergetika: Účinná terapie proti stresu

Bioenergetika: Účinná terapie proti stresu

Trpíte v poslední době bolestmi hlavy, břicha či svalů? Myslíte, že je to způsobeno stresem, který v poslední době prožíváte? Pokud ano, měli byste rychle zakročit. Nabízí se totiž účinná terapie proti stresu, která nese název Bioenergetika.