Doplňky stravy

Doplňky stravy jsou zvláštní kategorií potravin, jejichž účinnými složkami jsou vitamíny, minerály a další nezbytné látky dodávající živiny našemu organismu. Naše tělo tyto živiny potřebuje, ale mnohdy je v dostatečné míře v běžné stravě nezíská. Doplňky stravy mají tedy díky vysokému obsahu vitamínů, minerálních a dalších potřebných látek příznivý účinek na náš zdravotní stav.

Různé druhy přírodní dopňky stravy jsou určeny pro správnou funkci metabolsimu, pro zažívání nebo pro zdravé hubnutí - zde bychom vyzdvihli přípravek Andropharmia Slim, který obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních výtažků pro zdravé hubnutí bez jojo efektu.

Vitamíny a minerály obsažené v doplňcích stravy podporují náš imunitní systém. Podle svých vlastních potřeb si můžeme vybrat mezi řadou dalších doplňků stravy, jako jsou například různé stopové prvky, výtažky z rozmanitých přírodních látek, aminokyseliny, proteiny či sacharidy, které pozitivně ovlivňují funkci tělesných orgánů. Doplňky stravy jsou tím nejlepším z běžné stravy koncentrované pro veškeré potřeby našeho těla.

Vitamín A: Pro dobrý zrak a proti nádorům

27. září 2010 - Rubrika: Doplňky stravy

Vitamín A: Pro dobrý zrak a proti nádorůmVitamín A je nezbytný pro dobrý zrak za šera a správné rozeznávání barev, podporuje růst a správný vývoj buněk sliznic, kostí a krvetvorby, ovlivňuje kvalitu a funkčnost sliznic či brání rozvoji některých nádorů. Naše tělo potřebuje jeho pravidelný přísun, protože vitamín A se spaluje při sledování televize, při umělém osvětlení či požívání alkoholu. Číst dále...


Strana 3 z 3
1 2 3