verze pro tisk

Kosmetika přímo od Kleopatry

29. květen 2012

Používání kvalitní kosmetiky chce většina z nás nejen zaujmout své okolí a cítit se dobře, ale také omládnout. Ne nadarmo se neustále vyvíjejí nové kosmetické přípravky, které jsou určeny k omládnutí pokožky, respektive zabránění jejímu stárnutí. Pakliže používáme kosmetiku, chceme vypadat co nejkrásněji, ale v určitém duchu i co nejmlaději, což platí zejména u žen. Věčný život nám v tuto chvíli ani špičková kosmetika nezaručí, nicméně určitě nám pomůže fyzicky a hlavně psychicky omládnout.

Kosmetika přímo od KleopatryKosmetika přímo od Kleopatry

V duchu Kleopatry

Internetový obchod Kleopatra.cz se nese v duchu starého Egypta. Tehdy vládla královna Kleopatra, která je vyobrazována jako nádherná žena, jež zcela určitě také užívala nějakou „zázračnou“ kosmetiku tehdejší doby. Eshop Kleopatra si tak svůj název našel zcela záměrně, jeho cílem je lidem umožnit pořídit si kvalitní parfémy a kosmetické přípravky, které dokážou zázraky.

Špičkové parfémy

Internetový obchod Kleopatra vám jistě nezajistí věčný život, nicméně zde máte možnost si zakoupit kvalitní kosmetiku, která pomůže vaší pleti a pokožce. Na prodej jsou značkové kosmetické přípravky, které se v jiných obchodech jen těžko shánějí. Obchod funguje 24 hodin denně, je součástí sítě Alza.cz, kde si lze objednané zboží i osobně vyzvednout. Díky tomu tak lze nakupovat nejen přes samotný eshop, ale také na více než dvaceti místech po celé České republice a na 8 místech na Slovensku.

Ženy, které chtějí být krásné, nechť jsou v duchu Kleopatry a používají kvalitní kosmetiku, která jim prodlouží život a udělá je ještě pohlednějšími.

Foto: kleopatra.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Pořiďte si saunu a vířivou vanu přímo k Vám domů

Pořiďte si saunu a vířivou vanu přímo k Vám domů

Relaxace může mít mnoho podob. Někomu stačí, když si jednou za čas zajde do salonu krásy na masáž či do nějakého wellness centra do vířivky, bazénu nebo sauny. Najde se však stále více lidí, kteří právě vířivé vany a sauny vyhledávají často a nejraději by některé z těchto zařízení měli přímo doma.

Kosmetika Avon nejen pro ženy

Kosmetika Avon nejen pro ženy

Mezi špičkové kosmetické produkty se již dlouhá léta řadí ty od značky Avon. Kosmetika Avon je v současné době jednou z nejprodávanějších v mnoha světových zemích. Udává se, že dnes ji lze zakoupit ve více než stovce zemí po celém světě. V České republice si Avon katalog prorazil cestu poprvé v roce…


Přírodní kosmetika: Jak ji poznat?

Přírodní kosmetika: Jak ji poznat?

Vše s nálepkou „bio“ nebo „přírodní“ frčí. To se netýká jen potravin, ale také kosmetiky! Rozhodli jste se vyhodit z koupelny všechny syntetické přípravky a používat pouze přírodní kosmetiku? Pokud se chystáte na její nákup, tak nenaleťte.

Přírodní kosmetika je v Česku stále oblíbenější

Přírodní kosmetika je v Česku stále oblíbenější

O tom, že si přírodní kosmetika poměrně úspěšně razí cestu do českých domácností, již není nějakou dobu pochyb. Lidé si totiž uvědomují, že se nejedná jen o jakýsi laciný trik obchodníků, ale že jde opravdu o produkty, které jsou vyráběny za přísných podmínek a díky svým vlastnostem mají zároveň vel…