verze pro tisk

Pořiďte si saunu a vířivou vanu přímo k Vám domů

11. květen 2011

Relaxace může mít mnoho podob. Někomu stačí, když si jednou za čas zajde do salonu krásy na masáž či do nějakého wellness centra do vířivky, bazénu nebo sauny. Najde se však stále více lidí, kteří právě vířivé vany a sauny vyhledávají často a nejraději by některé z těchto zařízení měli přímo doma.

Pořiďte si saunu a vířivou vanu přímo k Vám domůPořiďte si saunu a vířivou vanu přímo k Vám domů

Beta wellness

Možná ani netuší, že jejich sen může být velmi rychle realizován. Společnost Beta wellness totiž nabízí možnost pořídit si přímo do domu vířivky a sauny. Stačí jen mít v případě sauny a infrasauny dostatečný prostor, což by v průměrně velkém rodinném domě neměl být žádný problém.

Vířivky a vířivé vany

Vířivky a vířivé vany, které nabízí společnost beta wellness, jsou vyráběny ve Spojených státech společností Artesian Spas. Jedná o mimořádně kvalitní a zároveň luxusní vířivky a vířivé vany, které se vyznačují vysokým komfortem pro uživatele, jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a připraveny k dlouhodobému užívání. Celkem společnost Beta wellness nabízí, a to i prostřednictvím svých internetových stránek virivkysauny.cz, 150 vířivých van o různých velikostech a tvarech.

Sauny a infrakabiny

Beta wellness prodává také sauny a infrakabiny, a to od belgické společnosti Alpha industrie. V případě každé nabízené sauny a infrasauny je použito nejkvalitnější dřevo. Kromě toho je možné si u společnosti Beta wellness objednat i mnohá příslušenství k saunám.

Nyní je možné si před nákupem konkrétní vířivé vany, vířivky a sauny prohlédnout jednotlivé druhy, a to v Show Roomu, který má společnost v Praze, Kodaňské ulici. Zde je možné si sauny a vířivky i vyzkoušet.

Sauna a vířivka pomáhá odstranit únavu a bolesti

Jakmile budete mít saunu a vířivku doma, budete si moci mnohem častěji vychutnávat onen příjemný pocit, kdy po náročném dni vypotíte z těla únavu a odstraníte bolest. Každý pobyt v sauně a vířivé vaně je pro lidský organismus nesmírně zdravý a posilující.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Kosmetika přímo od Kleopatry

Kosmetika přímo od Kleopatry

Používání kvalitní kosmetiky chce většina z nás nejen zaujmout své okolí a cítit se dobře, ale také omládnout. Ne nadarmo se neustále vyvíjejí nové kosmetické přípravky, které jsou určeny k omládnutí pokožky, respektive zabránění jejímu stárnutí. Pakliže používáme kosmetiku, chceme vypadat co nejkrá…

Domácí fitness: Na čem cvičit?

Domácí fitness: Na čem cvičit?

Jak si pohodlně a zábavně udržovat postavu? Kromě návštěvy fitness centra si můžete malé fitness zřídit i doma. Přinášíme vám tipy na několik cvičebních přístrojů, na kterých můžete v klidu domova cvičit každý den!


Pozitivní účinky vířivky

Pozitivní účinky vířivky

Pro udržení zdraví je vhodné chodit do vířivky. Toto zařízení má velmi pozitivní účinky na lidský organismus. Vířivky nemusíme navštěvovat jen v relaxačních centrech, veřejných bazénech nebo lázních, mnohem pohodlnější je zařídit si domácí vířivku. Vnitřní nebo venkovní vířivky pro domácí využití n…

Lymfatické masáže v Brně

Velmi účinným procesem, který pomáhá při hubnutí, odstraňování celulitidy a slouží také k rychlejší regeneraci dolních i horních končetin, jsou lymfatické drenáže, též zvané jako lymfodrenáže. Lymfatický systém slouží k detoxikaci a dekontaminaci lidského organismu. Pokud pracuje správně, posiluje t…