verze pro tisk

Přírodní kosmetika Pevonia Botanica: 3 hlavní důvody, proč ji upřednostnit před lacinými chemickými produkty

22. říjen 2015

Každý, kdo se alespoň trochu vyzná v oboru kosmetiky a zdraví, vám potvrdí, že trendem dnešní doby je využívání přírodních kosmetických produktů namísto těch, které obsahují spoustu chemikálií škodících lidskému organismu. Přírodní kosmetika Pevonia Botanica představuje typické produkty, při jejichž výrobě se používají výhradně přírodní ingredience.

Zdroj: pevonia.czZdroj: pevonia.cz

1. Čistě přírodní produkty

Wellness kosmetika Pevonia Botanica nabízí kolem 150 produktů, které jsou určeny nejen pro profesionální, ale i domácí využití. Všechny výrobky se skládají výhradně z přírodních surovin, které jsou navíc šetrně zpracovávány, takže nedochází k zatěžování životního prostředí.

2. Neobsahují alkohol a další škodlivé látky

Běžná kosmetika má při detailním pohledu až šokující složení. Často obsahuje alkohol, ale například i parafín, formaldehyd a spoustu dalších látek, které zrovna neprospívají lidské pokožce, a to zvláště při dlouhodobějším používání. Přírodní kosmetika Pevonia Botanica tyto látky v žádném případě neobsahuje. Produkty jsou tak bezpečné a vhodné pro každý typ pleti.

3. Šetrné testování

Profesionální kosmetika na přírodní bázi by vždy měla být šetrně testována před tím, než je uvedena na trh. Dříve se běžně kosmetické přípravky testovaly na zvířatech, což u mnoha lidí vyvolávalo minimálně značné rozpaky. V případě přírodní kosmetiky Pevonia Botanica si můžete být jisti, že je testována bez „účasti“ zvířat.

Pevonia Botanica je americkou značkou. Na našem trhu jde o relativní novinku, dá se však pořídit zcela bez problémů, a to zejména díky internetovému obchodu pevoniaeshop.cz. V něm najdete prakticky všechny produkty od této značky. Jde o kosmetiku, kterou stále častěji využívají profesionální salony krásy a zařízení, která se specializují na wellness. Díky zmíněnému eshopu ji však můžete používat i doma.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Přírodní kosmetika je v Česku stále oblíbenější

Přírodní kosmetika je v Česku stále oblíbenější

O tom, že si přírodní kosmetika poměrně úspěšně razí cestu do českých domácností, již není nějakou dobu pochyb. Lidé si totiž uvědomují, že se nejedná jen o jakýsi laciný trik obchodníků, ale že jde opravdu o produkty, které jsou vyráběny za přísných podmínek a díky svým vlastnostem mají zároveň vel…

Přírodní kosmetika: Jak ji poznat?

Přírodní kosmetika: Jak ji poznat?

Vše s nálepkou „bio“ nebo „přírodní“ frčí. To se netýká jen potravin, ale také kosmetiky! Rozhodli jste se vyhodit z koupelny všechny syntetické přípravky a používat pouze přírodní kosmetiku? Pokud se chystáte na její nákup, tak nenaleťte.


Přírodní kosmetika SALOOS: Pro všechny typy pleti

Přírodní kosmetika SALOOS: Pro všechny typy pleti

Chcete udělat sobě nebo svým blízkým radost něčím výjimečným? Fandíte bioproduktům? Máte citlivou pleť? Česká přírodní kosmetika SALOOS je nejen zdravotně zcela nezávadná, ale obsahuje nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Tělo tak dostane tu nejlepší možnou péči. Navíc máte nyní možnost vy…

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Při hodnocení vzhledu člověka hrají velmi důležitou roli vlasy. Ti z vás, kteří o ně pečují nedostatečně, mohou být terčem posměchu a výtek u lidí, kteří se pohybují ve vašem okolí. Péče o vlasy je ale podstatná nejen z hlediska toho, jak vás vnímá okolí, ale také kvůli vašemu dobrému pocitu a konec…