verze pro tisk

Přírodní kosmetika SALOOS: Pro všechny typy pleti

11. listopad 2010

Chcete udělat sobě nebo svým blízkým radost něčím výjimečným? Fandíte bioproduktům? Máte citlivou pleť? Česká přírodní kosmetika SALOOS je nejen zdravotně zcela nezávadná, ale obsahuje nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Tělo tak dostane tu nejlepší možnou péči. Navíc máte nyní možnost vyhrát výrobky SALOOS v hodnotě 1 000 Kč! Jak?

Přírodní kosmetika SALOOS: Pro všechny typy pletiPřírodní kosmetika SALOOS: Pro všechny typy pleti

Biokosmetika SALOOS: Komplexní péče o tělo

Kosmetika SALOOS neobsahuje žádná syntetická barviva, konzervanty ani parfemaci. Díky tomu nevyvolává alergické reakce a je vhodná na všechny typy pleti. Alergici i lidé s citlivou pletí jistě ocení její jedinečné složení, které nezpůsobuje žádné zdravotní komplikace.

Vzhledem k tomu, že značka SALOOS je největším českým výrobcem přírodní kosmetiky, v nabídce je široká paleta výrobků pro komplexní péči o tělo, od různých balzámů (novinkou je například balzám z bio bambuckého másla, který zpomaluje proces stárnutí a má hojivý efekt) přes rozmanité druhy přírodních olejů (například tělové, masážní, regenerační, na obličej či do koupele nebo dokonce na holení) až po rozličné přípravky pro děti nebo aromaterapii.

Přírodní kosmetika bude vaše tělo rozmazlovat. Nejen díky tomu patří k jedné z nejoblíbenějších značek kosmetiky v České republice. Dopřejte sobě a svým blízkým kvalitní péči s pomocí přírody, která dopomůže k celkové harmonizaci těla i duše.

Soutěžte a vyhrajte přírodní kosmetiku SALOOS

V průběhu listopadu (až do 30.11.) můžete soutěžit o produkty firmy SALOOS dle vlastního výběru v celkové hodnotě 1 000 Kč. Soutěž je jednoduchá, stačí odpovědět na tři otázky a budete zařazeni do slosování.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Přírodní kosmetika: Jak ji poznat?

Přírodní kosmetika: Jak ji poznat?

Vše s nálepkou „bio“ nebo „přírodní“ frčí. To se netýká jen potravin, ale také kosmetiky! Rozhodli jste se vyhodit z koupelny všechny syntetické přípravky a používat pouze přírodní kosmetiku? Pokud se chystáte na její nákup, tak nenaleťte.

Přírodní kosmetika je v Česku stále oblíbenější

Přírodní kosmetika je v Česku stále oblíbenější

O tom, že si přírodní kosmetika poměrně úspěšně razí cestu do českých domácností, již není nějakou dobu pochyb. Lidé si totiž uvědomují, že se nejedná jen o jakýsi laciný trik obchodníků, ale že jde opravdu o produkty, které jsou vyráběny za přísných podmínek a díky svým vlastnostem mají zároveň vel…


Přírodní kosmetika Pevonia Botanica: 3 hlavní důvody, proč ji upřednostnit před lacinými chemickými produkty

Přírodní kosmetika Pevonia Botanica: 3 hlavní důvody, proč ji upřednostnit před lacinými chemickými produkty

Každý, kdo se alespoň trochu vyzná v oboru kosmetiky a zdraví, vám potvrdí, že trendem dnešní doby je využívání přírodních kosmetických produktů namísto těch, které obsahují spoustu chemikálií škodících lidskému organismu. Přírodní kosmetika Pevonia Botanica představuje typické produkty, při jejichž…

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Při hodnocení vzhledu člověka hrají velmi důležitou roli vlasy. Ti z vás, kteří o ně pečují nedostatečně, mohou být terčem posměchu a výtek u lidí, kteří se pohybují ve vašem okolí. Péče o vlasy je ale podstatná nejen z hlediska toho, jak vás vnímá okolí, ale také kvůli vašemu dobrému pocitu a konec…