verze pro tisk

Pořizujeme si masáže a wellness procedury přes hromadné slevy

11. květen 2011

Ke zdravému životnímu stylu patří i občasná návštěva různých masážních salonů či salonů krásy. Dnes je jich v každém městě hned několik, takže není problém si vybrat. Ceny se však mohou dost lišit. A navíc je dobré vědět, že právě na akce typu masáž či jiné wellness procedury, se často poskytují takzvané hromadné slevy na internetu.

Pořizujeme si masáže a wellness procedury přes hromadné slevyPořizujeme si masáže a wellness procedury přes hromadné slevy

Na internetu jsou dnes stovky slevových serverů

Určitě již každý z vás slyšel o hromadných nákupech a hromadných slevách, které lze pořídit přes slevové servery. Těch je dnes na českém internetu už jako hub, během posledních zhruba dvou let jich vzniklo několik stovek a je tak čím dál těžší se v jejich nabídce orientovat. Pokud bychom měli věechny slevové servery typu Slevomat, Zapakatel či Nebe slev procházet zvlášť, pak bychom si na to museli vyhradit snad celý den. Zkrátka by to takto nešlo.

Slevový agregátor zjednodušuje hledání slevy

Naštěstí před nějakou dobou vznikl slevový agregátor SlevyDnes.cz, který shromažďuje nabídky jednotlivých slevových serverů na jediný portál, takže každý, kdo má zájem o nějakou hromadnou slevu, zde během pár minut a na základě selekce dle zvoleného města či kategorie najde přesně ten typ slevy, kterou hledá.

SlevyDnes.cz

Slevový agregátor SlevyDnes.cz se stal velmi rychle populární. Dokazuje to fakt, že jej nyní navštěvuje již 50.000 uživatelů denně. Slevový agregátor SlevyDnes.cz navíc neustále pracuje na vylepšení, v tuto chvíli na něm naleznete každý den nabídky z již 200 slevových serverů, takže je možné procházet až tisíce slev každý den.

To, že SlevyDnes.cz mají za cíl co nejvíce zjednodušit hledání konkrétní hromadné slevy, naznačuje i nově zavedená funkce štítkování slev. Do budoucna se počítá i s dalšími zlepšováky, například s možností ukládání si slev na později. Portál klade důraz na rychlost vyhledávání a filtrování nabídek tak, abyy byl pro každého návštěvníka přehled slev co nejkomfortnější.

Slevové servery mají velkou budoucnost a dá se očekávat, že poroste množství nabídek a bude stoupat i počet lidí, kteří si na hromadné nákupy a slevy zvyknou a využijí třeba i několikrát do měsíce.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Wellness pobyty jsou při využití hromadných slev mimořádně cenově výhodné

Wellness pobyty jsou při využití hromadných slev mimořádně cenově výhodné

Jak si nejlépe užít relaxaci a přitom zažít něco netradičního, co nemáte k dispozici každý týden? Odpověď na tuto otázku může být velmi prostá. Stačí si objednat slevu na wellness pobyty v některém z tuzemských či zahraničních hotelů a penzionů a dopřát si tak několik dní naprostého klidu a odpočink…

Lymfatické masáže v Brně

Velmi účinným procesem, který pomáhá při hubnutí, odstraňování celulitidy a slouží také k rychlejší regeneraci dolních i horních končetin, jsou lymfatické drenáže, též zvané jako lymfodrenáže. Lymfatický systém slouží k detoxikaci a dekontaminaci lidského organismu. Pokud pracuje správně, posiluje t…


Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Zapomeňte na nudné dárky, které pod stromečkem rozbalujete každý rok. Hitem letošních Vánoc jsou zážitkové dárky zejména pro ženy. Mezi nimi vedou nejrůznější wellness pobyty. Jak vybrat relaxační pobyt a kde ho výhodně koupit?

Při odjezdu na wellness pobyt nezapomeňte na plavky

Při odjezdu na wellness pobyt nezapomeňte na plavky

Chystáte-li se v nejbližší době někam do bazénu či wellness centra, nebo pojedete přímo na delší wellness pobyt, pak si určitě nezapomeňte vzít plavky. Obyčejné spodní prádlo, tedy podprsenky a kalhotky, by asi nebyly tím pravým. V rámci wellness pobytu se vám plavky budou velmi často hodit.