verze pro tisk

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

13. prosinec 2010

Zapomeňte na nudné dárky, které pod stromečkem rozbalujete každý rok. Hitem letošních Vánoc jsou zážitkové dárky. Mezi nimi vedou nejrůznější wellness pobyty. Jak vybrat relaxační pobyt a kde ho výhodně koupit?

Originální vánoční dárek: Wellness pobytOriginální vánoční dárek: Wellness pobyt

Celý rok jsme v jednom kole – vše se točí kolem práce nebo rodiny. A místo toho, abychom si o Vánocích odpočinuli, stresujeme se s pečením cukroví, úklidem, nakupováním dárků. Každý z nás si ale zaslouží čas od času vypnout, dopřát si masáž a odpočinout si. Pokud na vaší ženě, manželovi, nebo mamince vidíte, jak je vše vyčerpává, darujte jim k Vánocům wellness víkend.

Jak vybrat wellness pobyt?

Balíčky wellness pobytů zpravidla obsahují ubytování, relaxační koupele, masáže, ale i třeba večeři při svíčkách. Wellness pobyty můžete sehnat šité přesně na míru – prodávají se wellness pobyty určené ženám, mužům, seniorům… Romantické relaxační pobyty zase můžete věnovat své drahé polovičce a vše si užít společně.

Aby wellness pobyt splnil svůj účel, měl by obsahovat vše pro pohodlí obdarovaného. Důležitý je také správný výběr místa. Zkuste se podívat, zda neseženete wellness pobyt v oblíbeném městě obdarovaného.

Tip na wellness pobyt

Pro zimní čas se hodí relaxace ve vyhřáté vířivce, masáž a pochopitelně dobrá večeře. To vše najdete v Květinové relaxaci pro dva. Užít si ji můžete v romantické Třeboni. Co vás zde čeká? Ubytování v některém z květinových pokojů Klasik, bohatá snídaně, relaxace ve vířivce a sauně i masáž. Chybět nebude ani romantická večeře při svíčkách. Krásný dárek k Vánocům, co myslíte? Další tipy na vánoční dárky pro ženy.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Při odjezdu na wellness pobyt nezapomeňte na plavky

Při odjezdu na wellness pobyt nezapomeňte na plavky

Chystáte-li se v nejbližší době někam do bazénu či wellness centra, nebo pojedete přímo na delší wellness pobyt, pak si určitě nezapomeňte vzít plavky. Obyčejné spodní prádlo, tedy podprsenky a kalhotky, by asi nebyly tím pravým. V rámci wellness pobytu se vám plavky budou velmi často hodit.

Pivní lázně: Dárek nejen k Vánocům

Pivní lázně: Dárek nejen k Vánocům

Chcete letos pod stromeček darovat něco originální? Stále vás nic nenapadá a Vánoce se kvapem blíží? Máme pro vás originální tip – darujte svým blízkým poukaz do pivních lázní! O co jde a kde je možné pivní lázně navštívit?


Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Alespoň jednou za čas se vyplatí zvolnit, případně si úplně oddychnout od starostí všedních pracovních dnů. Každý upřednostňuje jiný typ odreagování. Pokud nevíte, jakým způsobem volný čas prožít, máme pro vás zajímavý námět. Je jím pobyt ve Wellness & spa hotelu Augustiánský dům ****S v oblíbeném l…

Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfém je nepostradatelným módním doplňkem, který podtrhuje naši osobnost. Pokud kupujeme parfém jako dárek, měli bychom při jeho výběru zohlednit osobnost obdarovaného. Někomu více sednou kořeněné vůně, jiný si libuje ve svěžích citrusových vůních. Podívejte se, jaký parfém se hodí pro muže na zimu…