verze pro tisk

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

23. listopad 2016

Alespoň jednou za čas se vyplatí zvolnit, případně si úplně oddychnout od starostí všedních pracovních dnů. Každý upřednostňuje jiný typ odreagování. Pokud nevíte, jakým způsobem volný čas prožít, máme pro vás zajímavý námět. Je jím pobyt ve Wellness & spa hotelu Augustiánský dům ****S v oblíbeném lázeňském městečku Luhačovice.

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hoteluDopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Spojení relaxace a rodinné atmosféry

V hotelu můžete prožít jak prodloužený víkend, tak i dlouhodobější pobyt. Vybírat lze z 25 převážně dvoulůžkových pokojů v moderním stylu. Pro náročnější je k dispozici stylové apartmá Leoše Janáčka, výtečné jídlo a pití vás potom čeká v restauraci Symfonie. Největším lákadlem je moderní wellness & spa centrum Harmonie, kde se o vás budou starat špičkoví terapeuti. Hotel využije rovněž firemní klientela pro případné akce a školení, jeho součástí je klimatizovaný konferenční sál a salonek.

Krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro všechny

Wellness & spa hotel Augustiánský dům nabídne dokonalou atmosféru pro všechny. Lze si vybrat z předpřipravených pobytových programů s nejrůznější délkou. Jedná se o Wellness pobyt na dvě noci, dále Dokonalou relaxaci v délce tří nocí či třeba Inspirativní pobyt nebo program Cesta za zdravím v délce čtyř nocí. Pokud byste se rádi zdrželi déle, využijte Augustiánský týden. Co se týká sezónních nabídek, vyplatí se popřemýšlet o Štěpánském pobytu nebo Silvestrovském pobytu – oba jsou na tři noci.

Široké spektrum wellness aktivit

Hotel wellness vám poskytne široký program relaxačních aktivit. Čeká na vás například relaxační bazén s protiproudem, whirpool s teplotou vody 36 °C, finská sauna, bylinková sauna, oblíbená solná nebo mentolová parní lázeň či vyhřívané odpočinkové lavice. Samozřejmostí jsou masážní sprchy a ochlazovací bazének. Přičtete-li k tomu všemu příjemné a útulné prostředí, není co řešit!

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Dopřejte si relax v podobě jedinečného relaxačního víkendu

Dopřejte si relax v podobě jedinečného relaxačního víkendu

Po náročných pracovních dnech jsou naštěstí většině z nás dopřány volné chvíle v podobě víkendů. A tyto okamžiky je vhodné prožít tak, abychom se na začátku dalšího pracovního týdne vrátili do zaměstnání v plné síle a řádně odpočatí. Každý z nás si jistě představuje klidný a příjemný víkend jinak.

Bolest na duši i na těle? Odpočiňte si během relaxačního pobytu

Bolest na duši i na těle? Odpočiňte si během relaxačního pobytu

Člověk si čas od času potřebuje odpočinout. Pokud svému tělu nedopřejete alespoň jednou za čas pořádný odpočinek, vymstí se vám to v podobě častějších onemocnění a celkové únavy organismus. To pak nepomohou léky ani žádné bylinky.


Letní relaxace na zahraničním pobytu se slevou

Letní relaxace na zahraničním pobytu se slevou

Blíží se období, kdy většina z nás zamíří na letní dovolenou, kde si bude vychutnávat zasloužený odpočinek a relaxaci. Tělo relaxaci nutně potřebuje, týdenní či dokonce čtrnáctidenní dovolená někde u moře či ve wellness hotelu jistě přijde vhod. Kde ale vzít peníze? Při sjednávání pobytů můžeme využ…

Dopřejte si relaxaci a očistěte své tělo od škodlivin

Dopřejte si relaxaci a očistěte své tělo od škodlivin

Dnešní uspěchaná doba nás nutí být neustále aktivní, žene nás vpřed a my jen těžko hledáme čas na odpočinek a pro chvilku sami pro sebe. Abychom si však udrželi naše fyzické, ale i duševní zdraví, je třeba na své tělo a duši nezapomínat a dopřávat si pravidelné masáže, psychický odpočinek a čas od č…