verze pro tisk

Dopřejte si relaxaci a očistěte své tělo od škodlivin

21. červenec 2014

Dnešní uspěchaná doba nás nutí být neustále aktivní, žene nás vpřed a my jen těžko hledáme čas na odpočinek a pro chvilku sami pro sebe. Abychom si však udrželi naše fyzické, ale i duševní zdraví, je třeba na své tělo a duši nezapomínat a dopřávat si pravidelné masáže, psychický odpočinek a čas od času detoxikaci organismu.

Zdroj: cordeus.czZdroj: cordeus.cz

Výborné služby v péči o zdraví poskytuje pražské centrum trvalého zdraví Cordeus. Jeho programy jsou sestaveny pro jednotlivce i celé rodiny a zahrnují denní lázně, široké množství masáží, pohybové a taneční kurzy, detoxikační kúry a poradenské služby v oblasti zdravého stravování i rozvoje osobnosti. Zajít tak můžete například do bazénu, na plavání miminek, očistu těla zvanou hydrocolon terapii nebo lekci jógy, zumby či kalanetiky.

Mezi nejoblíbenější aktivity centra Cordeus patří plavání kojenců, detoxikace organismu a především ájurvédská masáž. Ta pochází z Indie a jejím principem je aktivace „prany“ nebo-li vnitřní životní energie povzbuzující celé tělo. Masér rytmicky masíruje tělo za použití bylinného oleje a tím odstraňuje z těla toxiny a zbavuje ho různých bloků, které se v něm vytvořily. Dochází tak k odstranění různých negativních fyziologických projevů, jako jsou poruchy spánku, alergie a deprese, a tělo získává energii a posiluje se mu imunitní a hormonální systém. Tato energetizující procedura má blahodárné účinky a je výjimečným zážitkem pro každého jedince.

Veškerou nabídku rodinného centra Cordeus naleznete na jeho internetových stránkách a pokud vás zaujala ájurvédská masáž a chtěli byste si ji dopřát, získejte více informací pod odkazem www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/ a neváhejte se objednat. Do vašeho zdraví a pohody je třeba investovat, nezapomínejte tedy na sebe a dopřejte si relaxaci a odpočinek.

Komerční sdělení

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Ideální pro tělo je relaxace ve vodě

Často při dnešním hektickém způsobu života zapomínáme na pravidelnou relaxaci a odpočinek. Nejen, že to potřebuje naše tělo, ale především naše mysl. Někdy zkrátka musíme jet na doraz a na nějaké pravidelné vyjížďky do přírody, návštěvy relaxačních center či kdoví, čeho všeho, prostě nemáme čas. Nap…

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Máte unavené oči? Možná si říkáte, že pro zlepšení zraku nic moc kromě konzumace mrkve neuděláte. To by byla ovšem chyba. Stejně jako každý jiný sval nebo orgán v těle i o oči můžeme pečovat a trénovat jej. A taky bychom měli pečovat!


Dopřejte si relax v podobě jedinečného relaxačního víkendu

Dopřejte si relax v podobě jedinečného relaxačního víkendu

Po náročných pracovních dnech jsou naštěstí většině z nás dopřány volné chvíle v podobě víkendů. A tyto okamžiky je vhodné prožít tak, abychom se na začátku dalšího pracovního týdne vrátili do zaměstnání v plné síle a řádně odpočatí. Každý z nás si jistě představuje klidný a příjemný víkend jinak.

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Alespoň jednou za čas se vyplatí zvolnit, případně si úplně oddychnout od starostí všedních pracovních dnů. Každý upřednostňuje jiný typ odreagování. Pokud nevíte, jakým způsobem volný čas prožít, máme pro vás zajímavý námět. Je jím pobyt ve Wellness & spa hotelu Augustiánský dům ****S v oblíbeném l…