verze pro tisk

Ideální pro tělo je relaxace ve vodě

18. březen 2014

Často při dnešním hektickém způsobu života zapomínáme na pravidelnou relaxaci a odpočinek. Nejen, že to potřebuje naše tělo, ale především naše mysl. Někdy zkrátka musíme jet na doraz a na nějaké pravidelné vyjížďky do přírody, návštěvy relaxačních center či kdoví, čeho všeho, prostě nemáme čas. Naprosto ideální relaxací pro tělo i duši je však relaxace ve vodě.

Všimli jste si, jak se po plavání vždy cítíte? Ten svěží pocit, kdy endorfiny ještě pracují a vaše tělo se cítí hýčkané a odpočaté? Benefity pobytu ve vodě jsou známy již několik let; a přesto na ně mnoho lidí zapomíná. Možná je to proto, že pokud bydlíte na vesnici, asi se ne moc často dostanete někam, kde by byl kvalitní plavecký bazén.

Tak proč si jeden nepořídit rovnou na svou zahradu? Je pravda, že počáteční investice do bazénů je vysoká (i když v porovnání s minulými lety je nižší a nižší, pokud víte, na koho se obrátit), nicméně ta se vám brzy vrátí i s úroky. A to nejen v podobě ušetřených peněz za nejrůznější relaxační techniky, ale i v podobě vašeho psychického i fyzického zdraví.

Bazén podle vašich představ a potřeb

Na www.albixon.cz/bazeny/ se můžete na vlastní oči přesvědčit, že takové bazény jsou opravdu ozdobou zahrad, mimo jiné. K tomu všemu si ten bazén můžete vybrat zcela podle svého gusta – tato firma je dokonale přizpůsobivá, co se týče právě těchto záležitostí. Laminátové bazény jsou horkým tipem pro každého, kterým záleží na vzhledu, kvalitě i ceně – laminátový bazén je totižto tou nejlepší kombinací.

No jen si představte, jaké by to bylo, kdybyste měli na své zahradě takový krásný bazén. Mohli byste si před prací klidně a pohodlně zaplavat, a tím se skvěle naladit před celým pracovním dnem. Stačí půlhodinka klidně i nijak svižného plavání, a uvidíte, že vaši psychickou pohodu již zkrátka nic neohrozí.

Dopřejte zdraví sobě i celé své rodině

Během víkendu je to potom doslova balzám na duši. Těm z vás, kteří plavání třeba z nějakých důvodů nemusí, se vřele doporučují vířivky. Zkrátka pokud chcete udělat cokoliv pro své tělo, jistě sáhněte po něčem, co je spojené s vodou. V té se totiž každý bude cítit bezvadně, což se projeví i navenek. A s takovými pozitivními lidmi je radost spolunažívat a spolupracovat.

 

Komerční sdělení

-pok-

 

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Dopřejte si relaxaci a očistěte své tělo od škodlivin

Dopřejte si relaxaci a očistěte své tělo od škodlivin

Dnešní uspěchaná doba nás nutí být neustále aktivní, žene nás vpřed a my jen těžko hledáme čas na odpočinek a pro chvilku sami pro sebe. Abychom si však udrželi naše fyzické, ale i duševní zdraví, je třeba na své tělo a duši nezapomínat a dopřávat si pravidelné masáže, psychický odpočinek a čas od č…

Letní relaxace na zahraničním pobytu se slevou

Letní relaxace na zahraničním pobytu se slevou

Blíží se období, kdy většina z nás zamíří na letní dovolenou, kde si bude vychutnávat zasloužený odpočinek a relaxaci. Tělo relaxaci nutně potřebuje, týdenní či dokonce čtrnáctidenní dovolená někde u moře či ve wellness hotelu jistě přijde vhod. Kde ale vzít peníze? Při sjednávání pobytů můžeme využ…


Masáž lávovými kameny: Relaxace a příval energie

Masáž lávovými kameny: Relaxace a příval energie

Máte problémy se spánkem? Jste nesoustředění nebo neschopní se uvolnit? Nebo jste pod neustálým tlakem? Potřebujete ulevit od bolestí hlavy či kloubů? Masáž lávovými kameny nám pomáhá řešit tyto problémy a uleví i od dalších potíží. Tato jedinečná masážní technika odedávna praktikovaná v Číně a na …

Potřebný odpočinek si můžete dopřát v lázních Velichovky

Potřebný odpočinek si můžete dopřát v lázních Velichovky

Pakliže dlouhodoběji trpíte zdravotními potížemi, cítíte se unaveni a nic vás nebaví, měli byste přemýšlet o tom, že na několik dní vysadíte z běžného pracovního režimu a dopřejete si trochu relaxace. Ideální je, pokud si vezmete pár dní dovolené a vyjedete si někam mimo domov, kde si dokonale odpoč…