verze pro tisk

Potřebný odpočinek si můžete dopřát v lázních Velichovky

15. listopad 2012

Pakliže dlouhodoběji trpíte zdravotními potížemi, cítíte se unaveni a nic vás nebaví, měli byste přemýšlet o tom, že na několik dní vysadíte z běžného pracovního režimu a dopřejete si trochu relaxace. Ideální je, pokud si vezmete pár dní dovolené a vyjedete si někam mimo domov, kde si dokonale odpočinete. Relaxace se dá spojit také s léčebným pobytem, a to v některém z lázeňských středisek. Doporučit lze v tomto případě třeba lázně Velichovky, které se nacházejí v okrese Náchod, nedaleko Jaromeře.

Potřebný odpočinek si můžete dopřát v lázních VelichovkyPotřebný odpočinek si můžete dopřát v lázních Velichovky

Léčebné pobyty v lázních Velichovky

Lázně Velichovky patří mezi tradiční lázeňská centra, která nabízejí nejen léčebné pobyty, ale také relax a wellness pobyty. Pobyt si zde tedy můžete zajistit v rámci vašeho léčebného programu ( kdy jej může zčásti hradit i vaše pojišťovna), zajet si sem na pár dnů však můžete jen tak, kdy si odpočinete od všedního shonu.

A čím jsou lázně Velichovky proslulé, a to mezi českými i zahraničními hosty, kteří sem ročně míří v poměrně hojném počtu? Tyto lázně jsou z léčebného hlediska významné především proto, že se zde léčí pohybové ústrojí, zejména potíže s klouby. K léčbě je využívána zdejší slatina, přírodní zdroj, který je v rámci České republiky zcela ojedinělý.

Wellness a relaxace v lázeňském domě

Lázně Velichovky ale nabízejí i výtečné podmínky pro klasické wellness pobyty a relaxaci. Už jen zdejší nádherná příroda vyzývá k odpočinku a příjemným procházkám v okolí lázní. Hosté si zde během krátkodobých i dlouhodobějších pobytů mohou dopřát masáže - krom jiného třeba medové masáže, dále pak thajskou masáž, bahenní masáž či masáž lávovými kameny.

Foto: velichovky.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Nošením kontaktních čoček můžete elegantně vyřešit problém se zrakem

Nošením kontaktních čoček můžete elegantně vyřešit problém se zrakem

Ani zdravý životní styl nám nezaručí, že se našemu tělu nevyhnou zdravotní potíže a onemocnění. Mnoho lidí má v dnešní době problémy se zrakem. Zhoršený zrak přitom může být způsoben několika faktory. Ke zdraví očí významně přispívá zdravá strava, oči jsou orgánem, který pro svoji správnou činnost p…

Dokonalý odpočinek v posteli s kvalitním roštem

Dokonalý odpočinek v posteli s kvalitním roštem

Aby váš organismus nebyl přetížený a dostatečně si odpočinul, potřebujete pravidelný a zdravý spánek. Právě spánek je tím, co našemu tělu dodává ztracenou energii. Tělo si během noci odpočine a zregeneruje, takže je připraveno další den řádně fungovat. V kombinaci kvalitního spánku s dalšími relaxač…


Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Dopřejte si odpočinek v podobě pobytu ve wellness hotelu

Alespoň jednou za čas se vyplatí zvolnit, případně si úplně oddychnout od starostí všedních pracovních dnů. Každý upřednostňuje jiný typ odreagování. Pokud nevíte, jakým způsobem volný čas prožít, máme pro vás zajímavý námět. Je jím pobyt ve Wellness & spa hotelu Augustiánský dům ****S v oblíbeném l…

Pivní lázně: Dárek nejen k Vánocům

Pivní lázně: Dárek nejen k Vánocům

Chcete letos pod stromeček darovat něco originální? Stále vás nic nenapadá a Vánoce se kvapem blíží? Máme pro vás originální tip – darujte svým blízkým poukaz do pivních lázní! O co jde a kde je možné pivní lázně navštívit?