verze pro tisk

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

14. duben 2011

Máte unavené oči? Možná si říkáte, že pro zlepšení zraku nic moc kromě konzumace mrkve neuděláte. To by byla ovšem chyba. Stejně jako každý jiný sval nebo orgán v těle i o oči můžeme pečovat a trénovat jej. A taky bychom měli pečovat!

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zrakuKurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus… Ať již trpíte jakoukoliv oční vadou, nemusí to být trvalý stav vašich očí. Při správné péči o oči se může ledacos vylepšit, včetně vaší psychiky! Takže… pokud se chcete zbavit závislosti na brýlích, čtěte dál.

Co obnáší kurzy pro zlepšení a relaxaci zraku?

Účastí na kurzu získáte opravdu mnoho, zde je jejich krátký výčet.

  • Získáte přehled o tom, jak zrak funguje a co ovlivňuje jeho kvalitu. Tím získáte i znalosti jak si sami zrak zlepšovat.
  • Naučíte se oční cviky, techniky na ovládání očních svalů, cvičení pro relaxaci očí apod. Naučíte se řadu dalších pokročilých a velmi efektivních technik a cvičení.
  • Dozvíte se, jak při zlepšování zraku správně používat brýle.
  • Zjistíte, že „zrak nejsou jen oči“… a jak se říká, vše souvisí se vším. Nejinak je tomu i u zraku a vy se dozvíte, jak toho využívat ve svůj prospěch.
  • Ke všem cvičením a technikám samozřejmě získáte všechny potřebné materiály a pomůcky pro cvičení.
  • Každý, kdo se nyní přihlásí, dostane balení výživy pro zrak.

Ale hlavně, díky tomu, že kurzy jsou organizovány pro malé skupiny je individuální přístup zaručen! Nemusíte se tedy obávat přeplněné posluchárny, kde vaše případné dotazy zůstanou nezodpovězeny. Naopak, kurzy se konají ve velmi příjemném prostředí, budete překvapeni!

Komu jsou kurzy pro zlepšení zraku určeny?

Vysedáváte dlouhé hodiny před monitorem? Pracujete jako řidič nebo máte jiné, na zrak náročné zaměstnání? Nebo jen chcete pečovat o svůj zrak a nevíte, jak na to? Pak jsou kurzy pro zlepšení zraku určeny právě vám.

Kurzy jsou určeny jak pro úplné začátečníky v oblasti zlepšení a péče o zrak, tak i pro lidi, kteří si již uvědomili důležitost zraku a pečují o něj. Tak neváhejte a využijte příležitosti, která se vám nabízí.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Institut pro lepší zrak si ke Světovému dnu zraku připravil speciální akce

Institut pro lepší zrak si ke Světovému dnu zraku připravil speciální akce

13.10.2011 je Světovým dnem zraku. Vyhlašuje jej Světová zdravotnická organizace (WHO), která tak chce mezi populací šířit větší osvětu při péči o zrak. Oční vady dnes sužují miliony lidí po celém světě. Statistiky ukazují, že některou z očních vad trpí až 80% obyvatel. Nejčastěji se jedná o krátkoz…

Dopřejte si relaxaci a očistěte své tělo od škodlivin

Dopřejte si relaxaci a očistěte své tělo od škodlivin

Dnešní uspěchaná doba nás nutí být neustále aktivní, žene nás vpřed a my jen těžko hledáme čas na odpočinek a pro chvilku sami pro sebe. Abychom si však udrželi naše fyzické, ale i duševní zdraví, je třeba na své tělo a duši nezapomínat a dopřávat si pravidelné masáže, psychický odpočinek a čas od č…


Jak předejít vetchozrakosti

Jak předejít vetchozrakosti

Oční vady postihují velké množství populace. Jedná se zejména o klasické problémy s ostrým viděním na dálku či na blízko. Zatímco problémy s viděním do dálky postihují i mladší generaci, presbyopie, tedy vetchozrakost, je problémem u lidí středního a staršího věku.

Čtěte opět bez brýlí

Čtěte opět bez brýlí

Také častěji používáte brýle na čtení? Písmenka v novinách se vám pomalu rozmazávají? Patříte do věkové skupiny okolo 40 let a výše? Pak u vás možná nastává presbyopie – neboli stárnoucí zrak. Ačkoli se ve vašem věku jedná o rozšířenou vadu, nemusíte se s ní jen tak smířit. Existuje totiž oční cviče…