verze pro tisk

Čtěte opět bez brýlí

7. únor 2011

Také častěji používáte brýle na čtení? Písmenka v novinách se vám pomalu rozmazávají? Patříte do věkové skupiny okolo 40 let a výše? Pak u vás možná nastává presbyopie – neboli stárnoucí zrak. Ačkoli se ve vašem věku jedná o rozšířenou vadu, nemusíte se s ní jen tak smířit. Existuje totiž oční cvičení, s jehož pomocí můžete nastupující dalekozrakost eliminovat.

Čtěte opět bez brýlíČtěte opět bez brýlí

Dalekozrakost nemá šanci

Říkáte si, že jste ještě nikdy neslyšeli o tom, že by šel zrak cvičit? Ale ano, je to možné. Oční cvičení vyvinul britský oční lékař Dr. Ray Gottlieb, O.D., Ph.D, a mnoho jeho pacientů potvrdilo kladné výsledky. Díky těmto speciálním cvikům které jsou zaměřené na zaostřování očí, si můžete snížit počet vašich dioptríí, mít dobrý zrak i za šera. Cviky oddálí nástup presbyopie, a brýle na čtení tak nebudou vašim nutným doplňkem.

6 minut denně zabrání stárnutí zraku

Dr. Gottlieb tyto cviky eliminující dalekozrakost zaznamenal na DVD, které si můžete pořídit zde. Naleznete na něm teoretické vysvětlení i praktické ukázky kompletní metody zabraňující stárnutí zraku. Součástí DVD Čtěte opět bez brýlí je „cvičební“ tabulka. Metoda je velmi snadná, a rychle osvojitelná. Stačí 6 minut denně, a vaše oči vám poděkují dlouhodobým ostrým viděním.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Jak docílit toho, aby vaše zuby opět zářily

Jak docílit toho, aby vaše zuby opět zářily

Přestože o sebe člověk pravidelně dbá, může se časem projevit na našem těle „únava materiálu“. Platí to například o zubech. Ani pravidelné čištění zubů nám totiž na sto procent nezaručí, že zuby budou neustále běloskvoucí.

Nošením kontaktních čoček můžete elegantně vyřešit problém se zrakem

Nošením kontaktních čoček můžete elegantně vyřešit problém se zrakem

Ani zdravý životní styl nám nezaručí, že se našemu tělu nevyhnou zdravotní potíže a onemocnění. Mnoho lidí má v dnešní době problémy se zrakem. Zhoršený zrak přitom může být způsoben několika faktory. Ke zdraví očí významně přispívá zdravá strava, oči jsou orgánem, který pro svoji správnou činnost p…


Kinesiotaping TEMPEX

Kinesiotaping TEMPEX

Sportujete? Chodíte běhat? Cvičíte? Chodíte do práce? Téměř každý z nás zažil bolesti kloubů či zad. A téměř každý z nás má nějakou svou metodu, jak se s bolestmi vyrovnat. Ale přiznejme si, ne vždy jsou naše metody opravdu účinné a efektivní. Mnohdy se bolesti snažíme jen přetrpět. A to je rozhodně…

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Máte unavené oči? Možná si říkáte, že pro zlepšení zraku nic moc kromě konzumace mrkve neuděláte. To by byla ovšem chyba. Stejně jako každý jiný sval nebo orgán v těle i o oči můžeme pečovat a trénovat jej. A taky bychom měli pečovat!