verze pro tisk

Institut pro lepší zrak si ke Světovému dnu zraku připravil speciální akce

11. říjen 2011

13.10.2011 je Světovým dnem zraku. Vyhlašuje jej Světová zdravotnická organizace (WHO), která tak chce mezi populací šířit větší osvětu při péči o zrak. Oční vady dnes sužují miliony lidí po celém světě. Statistiky ukazují, že některou z očních vad trpí až 80% obyvatel. Nejčastěji se jedná o krátkozrakost či dalekozrakost, výjimkou pak nejsou ani šedé zákaly apod. Špatnému zraku se přitom dá předejít, jen je potřeba naše oči pravidelně cvičit.

Institut pro lepší zrak si ke Světovému dnu zraku připravil speciální akceInstitut pro lepší zrak si ke Světovému dnu zraku připravil speciální akce

Osobní konzultace téměř zdarma

O tom, jak provádět cviky, které mohou vést ke zlepšení zraku, se můžete dozvědět na kurzech a individuálních konzultacích, které připravuje Institut pro zlepšení zraku. Ten si v souvislosti se zmíněným Světovým dnem zraku připravil několik akčních slev, díky nimž můžete do budoucna o svůj zrak pečovat mnohem důkladněji. Ve dnech 14.-15.10.2011 je možnost osobní konzultace se zakladatelem Institutu pro lepší zrak, panem Tomášem Broučkem, a to téměř zdarma, jen za 100 Kč manipulační poplatek. Kromě toho máte možnost do konce tohoto týdne si zajistit pravidelné kurzy s výraznými slevami, které mohou činit až 600 Kč.

Speciální slevy na kurzy pro zlepšení zraku

Individuální konzultace bude probíhat ve zmíněném termínu přímo v sídle Institutu pro lepší zrak v Chalabalově ulici v Praze 5. Na webových stránkách Institutu ( dobreoci.cz) se také dozvíte o možnostech zakoupit si kurzy pro zlepšení zraku se slevami. V registrované zóně stránek pak najdete veškeré detaily o možnosti individuální konzultace s panem Broučkem.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Máte unavené oči? Možná si říkáte, že pro zlepšení zraku nic moc kromě konzumace mrkve neuděláte. To by byla ovšem chyba. Stejně jako každý jiný sval nebo orgán v těle i o oči můžeme pečovat a trénovat jej. A taky bychom měli pečovat!

Vitamín A: Pro dobrý zrak a proti nádorům

Vitamín A: Pro dobrý zrak a proti nádorům

Vitamín A je nezbytný pro dobrý zrak za šera a správné rozeznávání barev, podporuje růst a správný vývoj buněk sliznic, kostí a krvetvorby, ovlivňuje kvalitu a funkčnost sliznic či brání rozvoji některých nádorů. Naše tělo potřebuje jeho pravidelný přísun, protože vitamín A se spaluje při sledování …


Čtěte opět bez brýlí

Čtěte opět bez brýlí

Také častěji používáte brýle na čtení? Písmenka v novinách se vám pomalu rozmazávají? Patříte do věkové skupiny okolo 40 let a výše? Pak u vás možná nastává presbyopie – neboli stárnoucí zrak. Ačkoli se ve vašem věku jedná o rozšířenou vadu, nemusíte se s ní jen tak smířit. Existuje totiž oční cviče…

Jak předejít vetchozrakosti

Jak předejít vetchozrakosti

Oční vady postihují velké množství populace. Jedná se zejména o klasické problémy s ostrým viděním na dálku či na blízko. Zatímco problémy s viděním do dálky postihují i mladší generaci, presbyopie, tedy vetchozrakost, je problémem u lidí středního a staršího věku.