verze pro tisk

Trpíte bolestmi kloubů? Pomohou vám kolagenní doplňky stravy

16. leden 2015

Bolest kloubů patří k onemocněním, které trápí velké procento populace. Možná si myslíte, že jde o problém, který se týká spíše starších lidí, to ale není pravda. Byli byste překvapeni, kolik mladých lidí se s potížemi s klouby potýká. Pokud jde o dlouhodobou záležitost, má to za následek zhoršení pohybových schopností, což vás ovlivní v každodenním činnosti.

Zdroj: orling.czZdroj: orling.cz

Hlavní příčiny bolestí kloubů

Bolest kloubů může mít mnoho příčin. Způsobují ji hlavně infekční onemocnění. Typicky se jedná o situaci, kdy onemocníte chřipkou, nebo dostanete virózu. V tomto případě potíže obvykle po vyléčení onemocnění odezní.

Horší je to v okamžiku, kdy je bolest způsobena například dlouhodobým nedostatkem vitamínů a dalších důležitých látek. Pokud vašemu tělu chybí vitamín C či například vápník, projeví se to tak, že klouby jsou ztuhlé a postupně toto strádání vede až k neutichajícím bolestem.

Častou příčinou je také špatná životospráva. Na bolesti kloubů trpí lidé, kteří mají nadváhu. Klouby jsou totiž v tomto případě mnohem více zatěžovány. To vše vede ke snížení pohybového rozsahu kloubů a končetin.

Doplňky stravy vhodné při potížích s klouby

Účinným řešení, které vás zbaví problémů s klouby, je užívání speciálních doplňků stravy. Jedná se zejména o doplňky stravy, které obsahují kolagenní bílkovinu. Ta je velmi důležitá, neboť pomáhá udržovat kosti a klouby v optimálním stavu.

Možná už jste v minulosti vyzkoušeli různé preparáty, ale nebyli jste s nimi spokojeni. Nutno říci, že přípravků je dnes na trhu celá řada. Je třeba je vyzkoušet a zvolit ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Z poznatků mnoha lidí v mém okolí mohu konstatovat, že účinným doplňkem stravy na bolest kloubů jsou produkty značky Geladrink. Jde české produkty, které obsahují kolagenní peptidy Gelita a vitamín C v míře doporučené denní dávky. Díky tomu dokáží kloubům zajistit potřebnou výživu. Geladrinky jsou vhodné pro mladé i starší lidi a účinkují prakticky při všech typech kloubních onemocnění.

Bolest kloubů rozhodně nepodceňujte, mohlo by se vám to zanedlouho vymstít. Je samozřejmě vhodné vše konzultovat s lékaři specialisty, kteří vám doporučují způsob léčby. Využitím doplňků stravy Geladrink však rozhodně nic nezkazíte.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Zelené super potraviny: Obohacující doplňky stravy, které vám dodají vitalitu

Zelené super potraviny: Obohacující doplňky stravy, které vám dodají vitalitu

Ve stále větším množství obchodů se dnes můžete setkat s produkty, které se souhrnně nazývají zelené super potraviny. Jde o doplňky stravy, které jsou vyrobeny z přírodních látek a obsahují významné prvky a látky, jež jsou důležité pro lidský organismus.

Suchá pleť: Domácí a přírodní recepty pomohou!

Suchá pleť: Domácí a přírodní recepty pomohou!

Pleť je v zimě obzvlášť namáhaná. Mráz venku střídají přetopené místnosti a naše pokožka je mnohem sušší a dehydratované než v jiném ročním období. Podle předpovědí počasí se zdá, že nás zima ještě nějako dobu potrápí! Jak ulevit suchým rukám a obličeji?


Biopotraviny- základ zdravé stravy

Biopotraviny- základ zdravé stravy

Pro lidský organismus je důležitý správný a vyrovnaný přísun vitamínů a dalších látek. Mnoho potravin obsahuje škodlivé chemické látky, které jsou pro naše tělo nevhodné, při výběru potravin je tak důležité dbát na to, aby se v nich těchto látek vyskytovalo pokud možno co nejméně. Je tak vhodné si k…

Nemůžete se zbavit pocitu hladu? Pomůže vám Procera – nový doplněk stravy

Nemůžete se zbavit pocitu hladu? Pomůže vám Procera – nový doplněk stravy

Začátek roku je pro mnohé z vás tradičně ve znamení hubnutí. Zatímco o vánočních svátcích jste se nešetřili a náležitě hodovali, vaše tělo dostalo pořádně zabrat. Výsledkem je, že při stoupnutí na váhu zjišťujete, že máte o nějaké to kilo navíc. Zbavit se přebytečných kilogramů je však často velmi o…