verze pro tisk

Bvlgari Omnia Crystalline: Jemná zimní vůně

22. leden 2011

Hledáte novou vůni, která by vás provázela při zimních procházkách třpytivou zasněženou krajinou a splynula by nejen s ní, ale i s vaším tělem a duší? Potřebujete ojedinělou, výjimečnou a přitom decentní vůni na zimní ples nebo koncert? Vyzkoušejte křišťálově čistou a jemnou toaletní vodu Bvlgari Omnia Crystalline. Co od ní očekávat? Jak voní?

Bvlgari Omnia Crystalline: Jemná zimní vůněBvlgari Omnia Crystalline: Jemná zimní vůně

Vůně inspirovaná zimní krajinou

Krajinu pokryla čerstvá vrstva bílého třpytivého sněhu. Je ráno a oblaka, z nichž sníh celou noc padal, zmizela spolu s nocí. Nebe září čistou modří a slunce maluje na sněhu zářivé obrazce. Procházíte se zasněženou krajinou, dýcháte svěží zimní vzduch a všude vládne průzračná čistota, která se jemně dotýká vašeho těla i duše. Je vám božsky a splynuli jste s veškerou tou zářivou čistotou.

Na vaší cestě klidnou zimní krajinou, vás doprovází jemná křišťálově průzračná vůně, která je charakteristická čerstvě rozvinutými květy, jež se rozvíjí pod vrstvou ledu a jejichž vůně proniká na povrch a podmaňuje si nevtíravě vaše smysly.

Vůně na zimu: Bvlgari Omnia Crystalline

To vůni, která se stala vaší tichou společnicí na cestě zimní krajinou je toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline. Kromě vůně právě rozvinutých květů z ní cítíte křišťálovou svěžest doplněnou prvky bambusu a šťavnaté nashi. Tečkou za vůní jsou něžné lotosové květy a smyslné balzové dřevo.

Všechny vonné tóny, které v sobě nese toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline jsou dokonale provázané a sladěné. Vzniká tak svěží zimní vůně, která je křišťálově čistá, jemná, decentní a nevtíravá.

Pro koho se hodí Bvlgari Omnia Crystalline?

Toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline je určena pro všechny ženy, které hledají decentní a nevtíravou zimní vůni, která je bude provázet nejen na procházkách zimní krajinou, ale třeba i na zimních společenských událostech, jako jsou plesy nebo koncerty.

Toaletní vodu Bvlgari Omnia Crystalline můžete nosit po celý den, protože je opravdu decentní. Uplatnění bezesporu najde i při večerních příležitostech. Tato toaletní voda je kvalitní vůní, která vydrží dlouho.

Po toaletní vodě Bvlgari Omnia Crystalline by měly sáhnout všechny ženy, které se nebojí zdůraznit svoji jedinečnost a touží po tom vonět ojediněle, neotřele a přitom nevtíravě. Bvlgari Omnia Crystalline je prostě výjimečná toaletní voda!

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfém je nepostradatelným módním doplňkem, který podtrhuje naši osobnost. Pokud kupujeme parfém jako dárek, měli bychom při jeho výběru zohlednit osobnost obdarovaného. Někomu více sednou kořeněné vůně, jiný si libuje ve svěžích citrusových vůních. Podívejte se, jaký parfém se hodí pro muže na zimu…

Luxusní mléčná vůně od Diesela

Luxusní mléčná vůně od Diesela

Zkoušíte rádi neotřelé vůně? Láká vás kombinace mléka a květů lilie? Máte rádi nápaditost a nechcete zapadnout v davu? Pak je nejvyšší čas na to vyzkoušet luxusní parfém Diesel Plus Plus Feminine.


Calvin Klein Eternity: Květinová vůně pro skutečné ženy

Calvin Klein Eternity: Květinová vůně pro skutečné ženy

Mám ráda přírodu, květiny a svěžest zeleně. Žiju ale ve městě a vůni přírody často postrádám. Hledala jsem proto parfém, který by mi připomínal rozkvetlou louku a vůně lesa. Po několika neúspěšných pokusech jsem ho našla.

Jak ochránit pleť v zimě? Řešení pro namáhanou pokožku a vlasy

Jak ochránit pleť v zimě? Řešení pro namáhanou pokožku a vlasy

Přichází zima a s ní i náročnější podmínky, s kterými se musí naše pokožka a vlasy vyrovnávat. Pokožka je nyní mnohem citlivější než v létě, často nás svědí, máme pocit, že je napnutá a suchá. Zimní počasí nedělá dobře ani našim vlasům – bývají suché, bez lesku a třepí se. Jak těmto problémům předej…