verze pro tisk

Calvin Klein Eternity: Květinová vůně pro skutečné ženy

16. leden 2011

Mám ráda přírodu, květiny a svěžest zeleně. Žiju ale ve městě a vůni přírody často postrádám. Hledala jsem proto parfém, který by mi připomínal rozkvetlou louku a vůně lesa. Po několika neúspěšných pokusech jsem ho našla.

Calvin Klein Eternity: Květinová vůně pro skutečné ženyCalvin Klein Eternity: Květinová vůně pro skutečné ženy

Pátrání po dokonalé vůni

Možná to znáte také. Vybrat vhodnou vůni, která podtrhne vaši osobnost, není vůbec snadné. Zkoušíte desítky vůní, které stříkáte na papírek v parfumerii. A po chvíli už vůbec nic nevnímáte. Odcházíte bez čichu a s prázdnou.

Přitom máte jasnou představu, jak by váš nový parfém měl vonět. Čas a námaha za to ovšem stojí, protože až najdete to „pravé“, bude to láska na celý život. Podobné to bylo se mnou a s vůní Eternity od Calvin Klein.

Eternity: Vůně na celý život

Našla jsem ji náhodou jednoho jarního dne. S parfémy od Calvin Klein jsem do té doby neměla žádné zkušenosti. Používala jsem dlouhou dobu vůně od Dior nebo Chanel. Hledala jsem ale změnu a chtěla jsem se víc přiblížit přírodě, která mi ve městě tolik chybí!

Na zkušebním papírku voněla Eternity květinovou svěžestí. Cítila jsem z ní orosenou rozkvetlou louku, bylinky, les. Vůni ještě více vynikla na mojí kůži. Chtěl jsem mít ovšem jistotu, že jde přesně o to, co tak dlouhou dobu hledám. Odešla jsem domů a čekala, jak se vůně bude vyvíjet. Voněla dlouho a stále krásně.

Kdy a jak nosit Eternity od Calvin Klein?

Eternity od Calvin Klein se stala mojí součástí. Voní něžně, svěže a pomáhá mi cítit se jako žena. Nosím ji především v jarních a letních měsících, protože myslím, že krásně zapadá do koloritu těchto dnů, kdy se příroda probouzí, pučí, kvete a nakonec zraje.

Nezáleží na tom, zda jdu do kina, na koncert nebo do kavárny. Nezáleží na tom, zda mě doprovází přítel nebo kamarádka. Bez Eternity bych se necítila svá. Potřebuji ji.

A jak to vlastně s vůní Eternity bylo? Calvin Klein ji vytvořil pro svoji manželku Kelly Rectorovou. Nápis Eternity nesl i prsten, který Klein svojí ženě daroval. Věčnost. Symbol nekonečné lásky.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Luxusní mléčná vůně od Diesela

Luxusní mléčná vůně od Diesela

Zkoušíte rádi neotřelé vůně? Láká vás kombinace mléka a květů lilie? Máte rádi nápaditost a nechcete zapadnout v davu? Pak je nejvyšší čas na to vyzkoušet luxusní parfém Diesel Plus Plus Feminine.

Bvlgari Omnia Crystalline: Jemná zimní vůně

Bvlgari Omnia Crystalline: Jemná zimní vůně

Hledáte novou vůni, která by vás provázela při zimních procházkách třpytivou zasněženou krajinou a splynula by nejen s ní, ale i s vaším tělem a duší? Potřebujete ojedinělou, výjimečnou a přitom decentní vůni na zimní ples nebo koncert? Vyzkoušejte křišťálově čistou a jemnou toaletní vodu Bvlgari Om…


Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfém je nepostradatelným módním doplňkem, který podtrhuje naši osobnost. Pokud kupujeme parfém jako dárek, měli bychom při jeho výběru zohlednit osobnost obdarovaného. Někomu více sednou kořeněné vůně, jiný si libuje ve svěžích citrusových vůních. Podívejte se, jaký parfém se hodí pro muže na zimu…

Kosmetika Avon nejen pro ženy

Kosmetika Avon nejen pro ženy

Mezi špičkové kosmetické produkty se již dlouhá léta řadí ty od značky Avon. Kosmetika Avon je v současné době jednou z nejprodávanějších v mnoha světových zemích. Udává se, že dnes ji lze zakoupit ve více než stovce zemí po celém světě. V České republice si Avon katalog prorazil cestu poprvé v roce…