verze pro tisk

Luxusní mléčná vůně od Diesela

11. únor 2011

Zkoušíte rádi neotřelé vůně? Láká vás kombinace mléka a květů lilie? Máte rádi nápaditost a nechcete zapadnout v davu? Pak je nejvyšší čas na to vyzkoušet luxusní parfém Diesel Plus Plus Feminine.

Luxusní mléčná vůně od DieselaLuxusní mléčná vůně od Diesela

Parfém Diesel s mléčnými extrakty a vanilkou

Jedinečná a luxusní vůně mléka se snoubí s květinovými tóny bílé lilie, dřevem, ovocem a vanilkou. Zpočátku sladší, květinová vůně, se pomalu rozleží do smetanovo-vanilkového aroma. Parfém Diesel Plus Plus Feminine může připomínat i vůni horkého mléka s medem. Je vhodný jak do letních období, kdy vás liliová vůně osvěží, tak do chladných dnů.

Složení parfému Diesel

Parfémy se skládají ze 3 částí podle uvolňování jednotlivých vůní. Nejvyšší tóny (hlava) jsou ty, které ucítíme okamžitě, ale také velmi rychle vyprchají. Střední tóny (srdce) se rozvíjí po vyprchání hlavy, a vydrží vonět několik hodin. Základní složku tvoří vůně, která se uvolňuje nejpomaleji, a na pokožce ji můžeme cítit celý den.

Tento jedinečný a originální parfém Diesel tvoří:

  • Hlava: vitamíny
  • Srdce: proteiny, vápník
  • Základ: mléčné extrakty
  • Mléčné extrakty přispívají k hydrataci pokožky.

Parfém Diesel Plus Plus Feminine v neobvyklém balení

Neotřelé je i balení parfému Diesel. Kdo očekává přepychovou skleněnou lahvičku, bude velmi překvapen. Vůni totiž naleznete v lahvičce připomínající láhev mléka. I na krabičce na první pohled poznáte, co tvoří základ parfému Diesel Plus Plus Feminine.

Uvidíte na ní totiž motiv krávy. To může někomu připadat odvážné, avšak taková je strategie společnosti Diesel. Její zakladatel Renzo Rosso se již od samého začátku snaží o nápaditost a vybočení ze zajetých kolejí. A je vidět, že parfémy Diesel to splňují již na první pohled.

Parfém s mléčnou vůní pro každou ženu

Věděli jste, že tento parfém Diesel letos slaví dokonce již čtrnácté narozeniny? Ano, společnost ho na trh uvedla už v roce 1997. A stále patří mezi nejprodávanější. Díky své originalitě je oblíben u tisíců žen ve světě, bez ohledu na věk. Je ideální jak pro mladé dívky, energické a sportovně založené ženy, i pro elegantní dámy středního věku. Při sportování vám dodá energii a dobrou náladu. Na společenských akcích se zase díky němu budete cítit neodolatelně.

Vůně za luxusní cenu

Parfémy Diesel patří mezi luxusní a kvalitní na našem trhu. Tomu odpovídá i jejich cena, která nepatří k nejnižším. Tento parfém vás však příjemně překvapí. Lahvičku s obsahem 75ml můžete pořídit za částku přibližně 400 korun.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Bvlgari Omnia Crystalline: Jemná zimní vůně

Bvlgari Omnia Crystalline: Jemná zimní vůně

Hledáte novou vůni, která by vás provázela při zimních procházkách třpytivou zasněženou krajinou a splynula by nejen s ní, ale i s vaším tělem a duší? Potřebujete ojedinělou, výjimečnou a přitom decentní vůni na zimní ples nebo koncert? Vyzkoušejte křišťálově čistou a jemnou toaletní vodu Bvlgari Om…

Calvin Klein Eternity: Květinová vůně pro skutečné ženy

Calvin Klein Eternity: Květinová vůně pro skutečné ženy

Mám ráda přírodu, květiny a svěžest zeleně. Žiju ale ve městě a vůni přírody často postrádám. Hledala jsem proto parfém, který by mi připomínal rozkvetlou louku a vůně lesa. Po několika neúspěšných pokusech jsem ho našla.


Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfém je nepostradatelným módním doplňkem, který podtrhuje naši osobnost. Pokud kupujeme parfém jako dárek, měli bychom při jeho výběru zohlednit osobnost obdarovaného. Někomu více sednou kořeněné vůně, jiný si libuje ve svěžích citrusových vůních. Podívejte se, jaký parfém se hodí pro muže na zimu…

Kosmetika proti vráskám Dermaheal

Kosmetika proti vráskám Dermaheal

Krémy na vrásky a další kosmetika, která se používá na pokožku, obvykle nedosahuje velkých účinků už jen proto, že do samotné kůže se dostane jen naprosté minimum účinných látek, jež jsou v krémech obsaženy. Uvádí se, že jde jen o zhruba jedno procento. Proto společnost Caregen přišla na trh s novin…