verze pro tisk

Máte kožní problémy? Pomůže vám detoxikační lázeň

21. únor 2014

Při kožních problémech je zapotřebí mnohem důkladněji pečovat o svou pokožku. Rozhodně se vyhýbejte používání krémů a dalších přípravků, které jsou agresivní a obsahují chemické látky. Mohly by totiž způsobit zhoršení potíží. Naopak vřele doporučuji dělat si pravidelnou vodní lázeň. Stačí si napustit do vany horkou vodu a obohatit ji o přípravek, který obsahuje minerály z Mrtvého moře.

Máte kožní problémy? Pomůže vám detoxikační lázeňMáte kožní problémy? Pomůže vám detoxikační lázeň

Pěnivá lázeň s minerály z Mrtvého moře

Pěnivá lázeň s výtažky z Mrtvého moře Death Sea Bath je ideální pro ty z vás, kteří mají problémy s pokožkou. Ať už trpíte na akné, případně vás trápí plísně, lupénka nebo nějaký ekzém, pomůže tato pěnivá detoxikační lázeň snížit obtíže, jež tyto nemoci provázejí.

Pěnivá lázeň je vhodná také pro situace, kdy máte oteklá chodidla, bolí vás klouby nebo svaly. Je tak skvělá na regeneraci třeba ve chvíli, kdy jste unavení po sportovním výkonu či z práce a potřebujete si odpočinout.

Používejte zvláčňující krémy na pokožku

Péče o pokožku by ale neměla končit pouhou detoxikační lázní. Poté, co vyjdete ze sprchy či z vany, je vhodné použít také nějaký zvláčňující krém, který vaší pokožce dodá potřebné vitamíny a další nezbytné látky.

Zvláčňující krémy obsahující panthenol a vitamín E, případně také další látky, dokážou dodat vaší pokožce vitalitu a navíc ji chrání před různými vnějšími vlivy. Takovéto krémy využívejte pokud možno pravidelně, nejlépe každý den.

Při kožních problémech, které jsou trvalejšího rázu, se samozřejmě obraťte na doktora. Nestačí jen větší péče o pokožku, některé typy kožních nemocí se musejí léčit odborně, jinak se jich nezbavíte. Detoxikační lázeň nebo kvalitní zvláčňující krémy vám však zcela jistě nepřitíží, ba spíše naopak. Pěnivá lázeň vám navíc dodá novou energii a vitalitu, kterou jste vlivem zvýšené námahy během dne ztratili.

Komerční sdělení

-obs-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Třezalka pomůže nejen při depresích

Třezalka pomůže nejen při depresích

Nepřehlédnutelně žlutou bylinku teď můžete při výpravě do přírody vidět téměř všude. Jak třezalku bezpečně poznáte? Jak si připravit blahodárný třezalkový čaj, který je obzvláště účinný na jakékoliv deprese?

Jak zabránit vypadávání vlasů? Pomůže změna životního stylu i kosmetika

Jak zabránit vypadávání vlasů? Pomůže změna životního stylu i kosmetika

Vypadávání vlasů je nepříjemným problémem, který se týká především mužů, méně častěji se pak vyskytuje u žen. Vliv na kvalitu a množství porostu na hlavě má celá řada faktorů. Pokud vás děsí představa, že za pár let budete plešatí, nebo už vidíte, že vlasy citelně ubývají, je na čase s tím něco děla…


Nemůžete se zbavit pocitu hladu? Pomůže vám Procera – nový doplněk stravy

Nemůžete se zbavit pocitu hladu? Pomůže vám Procera – nový doplněk stravy

Začátek roku je pro mnohé z vás tradičně ve znamení hubnutí. Zatímco o vánočních svátcích jste se nešetřili a náležitě hodovali, vaše tělo dostalo pořádně zabrat. Výsledkem je, že při stoupnutí na váhu zjišťujete, že máte o nějaké to kilo navíc. Zbavit se přebytečných kilogramů je však často velmi o…

Měsíček lékařský pomáhá na kdejaký problém

Měsíček lékařský pomáhá na kdejaký problém

Veselé oranžové květy měsíčku lékařského mají doslova zázračné léčivé schopnosti, a to jak uvnitř, tak navenek. A co je hlavní – měsíček nemá žádné vedlejší účinky. Podívejte se, na co všechno můžete měsíček použít!