verze pro tisk

Plastická chirurgie: Liposukce a zvětšení prsou

17. listopad 2010

Asi všechny máme nějaký ideál krásy, který nejenže hledáme ve vnějším světě, ale chceme jej uplatňovat i samy u sebe. Pokud nejsme spokojeny s nějakým tím faldíkem nebo s velikostí našich prsou, existuje způsob, jak se našemu ideálu rychle přiblížit. Nazývá se plastická chirurgie.

Plastická chirurgie: Liposukce a zvětšení prsouPlastická chirurgie: Liposukce a zvětšení prsou

Plastická chirurgie často provádí liposukce

Plastická chirurgie se v Čechách slibně rozvíjí už řadu let. Mezi nejčastější zákroky, které si lidé žádají, patří liposukce a zvětšení prsou. Jak probíhají?

Nejžádanější oblastí pro liposukci jsou břicho, boky, podbradek a hýždě. Liposukce je bezpečná, komfortní a bezbolestná, dochází při ní k odstranění nahromaděného podkožního tuku z problematických míst, odkud jde tukové polštáře odstranit cvičením či dietou jen stěží. K takovým oblastem mohou u někoho patřit i paže, lýtka, stehna, dokonce i záda. I s nimi si liposukce poradí.

Zvětšení prsou pomáhá zvýšit sebevědomí

Efektivním zákrokem pro ženy nespokojené s velikostí svých prsou je jejich zvětšení. Při operaci za účelem zvětšení prsou se nedostatek tukové tkáně, kterou jsou prsa z největší části tvořeny, nahradí speciálními implantáty vyrobenými nejčastěji ze silikonového gelu. Pomocí implantátů si můžeme zvolit i výsledný tvar prsou – lze si vybrat implantáty kulaté, anatomické nebo ve tvaru kapky, které kopírují přirozený tvar prsu.

Silikonové implantáty mají objem mezi 250 až 350 ml, je tedy možné si přesně podle přání určit finální podobu hrudníku. Při použití kvalitních implantátů se minimalizuje riziko špatné reakce organismu. Výsledný efekt je spolehlivý, dlouhodobý a estetický. Zvětšení prsou tak napomůže nejen ke zlepšení vzhledu, ale i ke zvýšení sebevědomí a z toho plynoucí psychické pohodě.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Neinvazivní liposukce: Bez operace a bez bolesti

Neinvazivní liposukce: Bez operace a bez bolesti

Toužíte po dokonalé postavě a udělali jste pro to už maximum? Jenže pořád bez požadovaného výsledku? Jak získat skvělou postavu bez mnoha hodin tvrdého a namáhavého cvičení? Možná vás jako způsob, jak se zbavit přebytečného tuku napa

Bezbolestná liposukce: Rychle zatočí s faldíky

Bezbolestná liposukce: Rychle zatočí s faldíky

Bojujete s nevzhlednými faldíky a stále bez úspěchu? Vyzkoušeli jste snad už milión různých diet či druhů cvičení a faldíky nemizí? Řešením může být bezbolestná a rychlá liposukce, díky které se vám kromě odstranění


Zázrak z přírody - Dóliva

Zázrak z přírody - Dóliva

Na dnešním trhu existuje až neuvěřitelně mnoho značek, které nabízejí kvalitní přírodní kosmetiku. Stojíme tedy před zásadním problémem, kterou značku si pro nás vybrat. Většina z nás by upřednostnila jednu značku, která nabízí péči jak o obličej a tělo, tak i o naše vlasy. A přesně takovou péči nám…