verze pro tisk

Zázrak z přírody - Dóliva

9. říjen 2011

Na dnešním trhu existuje až neuvěřitelně mnoho značek, které nabízejí kvalitní přírodní kosmetiku. Stojíme tedy před zásadním problémem, kterou značku si pro nás vybrat. Většina z nás by upřednostnila jednu značku, která nabízí péči jak o obličej a tělo, tak i o naše vlasy. A přesně takovou péči nám nyní nabízí značka Dóliva. A jak moc je tato kosmetika kvalitní se dozvíte v tomto článku.

Zázrak z přírody - DólivaZázrak z přírody - Dóliva

Značka Dóliva

Kosmetiku Dóliva vyrábí firma Medipharma cosmetics, která vytvořila již několik speciálních řad přípravků obsahujících olivový olej. Tato firma dlouho přemýšlela, co na dnešním trhu s kosmetikou ještě chybí a přišla na opravdu zajímavé řešení- olivy. Své olivy nechávají pěstovat v Toskánsku, kde jsou následně i lisovány. Jedna z lisoven již dokonce funguje více než 350 let a vysloužila si za to patřičné ocenění.

Olivový olej z oblasti Toskánska patří mezi ty nejkvalitnější olivové oleje, což je nejdůležitějším požadavkem k tomu, aby se z něj mohly začít vyrábět kosmetické výrobky. Tyto výrobky jsou pověstné obsahem účinných přírodních látek, které velice pozitivně působí na naši pokožku. Jedná se o velice intenzivní péči na té nejlepší úrovni.

Dóliva- péče o obličej a tělo

Firma Dóliva nabízí několik řad určených pro každodenní péči o pokožku obličeje a celého těla. Mezi ty nejzákladnější produkty patří zejména krémy na denní i noční použití, krémy vysoce hydratační, krémy proti vráskám a tělová mléka. Základem všech těchto produktů je olivový olej a také velké množství vitaminu E, který má zvýšené antioxidační účinky. Již 15 minut po použití kosmetiky Dóliva bude vaše pokožka krásně jemná, prozářená a vysoce hydratovaná. Kosmetika navíc zpomaluje procesy stárnutí pokožky.

Dóliva- vlasová péče

Také ve vlasové péči má tato kosmetika hodně co nabídnout. Firma se zejména zaměřuje na výrobu ošetřujících, posilujících a regeneračních šampónů a také šampónů pro zvětšení objemu vlasů. Jejich další předností je, že se zaměřují na výrobu kosmetiky, která by pomohla lidem trpícím přílišným vypadáváním vlasů. Vlasová péče kosmetiky Dóliva je založena na snaze zvýšit hydrataci kůže ve kštici a tak zmírnit padání vlasů.

Osobní názor na kosmetiku Dóliva

Osobně jsem tuto kosmetiku vyzkoušela a výsledkem byla krásně jemná a hydratovaná pleť, na které se mi přestaly tvořit suchá místa. Po týdnu používání šampónu Dóliva mé vlasy získaly nádherný přirozený lesk a byly velmi jemné na dotek. Pokud se rozhodnete tuto kosmetiku vyzkoušet, budete velmi mile překvapeni.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Zubní implantáty, aneb co dělat, když už nemáte od přírody krásné zuby?

Jen málokdo z nás si zachová až do pozdní dospělosti zuby, které budou stále ve výborném stavu. Bohužel některým příroda nenadělila hezké zuby ani od malička. Nicméně dnes existují různé metody a postupy, jak získat zuby, které budou opět krásné. Vraťme se ale do doby, kdy už vám přece jen roky přib…

Přírodní kosmetika SALOOS: Pro všechny typy pleti

Přírodní kosmetika SALOOS: Pro všechny typy pleti

Chcete udělat sobě nebo svým blízkým radost něčím výjimečným? Fandíte bioproduktům? Máte citlivou pleť? Česká přírodní kosmetika SALOOS je nejen zdravotně zcela nezávadná, ale obsahuje nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Tělo tak dostane tu nejlepší možnou péči. Navíc máte nyní možnost vy…


Léčivé účinky medu

Léčivé účinky medu

Máte doma med, kterým si čas od času namažete chleba? Nepoužívejte ho jen v kuchyni! Med je skvělým darem přírody pro naše zdraví. Léčivé účinky medu jsou známé a využívané po staletí. Podívejte se, jak med používat domácí lékarně!

Třezalka pomůže nejen při depresích

Třezalka pomůže nejen při depresích

Nepřehlédnutelně žlutou bylinku teď můžete při výpravě do přírody vidět téměř všude. Jak třezalku bezpečně poznáte? Jak si připravit blahodárný třezalkový čaj, který je obzvláště účinný na jakékoliv deprese?