verze pro tisk

Zubní implantáty, aneb co dělat, když už nemáte od přírody krásné zuby?

27. březen 2014

Jen málokdo z nás si zachová až do pozdní dospělosti zuby, které budou stále ve výborném stavu. Bohužel některým příroda nenadělila hezké zuby ani od malička. Nicméně dnes existují různé metody a postupy, jak získat zuby, které budou opět krásné.

Vraťme se ale do doby, kdy už vám přece jen roky přibývají a vy pomalu, ale jistě pociťujete, že vás vlastní zuby zradily, buďme konkrétnější, kdy už vaše ústa opustily. Ztráta zubu může být spojená nejen s věkem, ale třeba také úrazem a přinejmenším špatnou ústní hygienou.

Řešení nabízí zubní implantát

Naštěstí lze sáhnout po zubních náhradách pomocí implantátů, jež se řadí mezi nejpřirozenější varianty, jak vyřešit ztrátu zubu. Dentální implantáty jsou určeny těm, co chtějí moderní, šetrnou a funkční náhradu zubu, jež vypadá jako opravdový chrup a je vsazena přímo do čelisti.

Výhodou je to, že na první pohled nejde absolutně poznat, že není zub váš. Vypadá jako by tam byl již odjakživa. A navíc, pokud je implantát udělán a vsazen správně, ani sám pacient nepozná, že je zub umělý.

Potřebujete zubní implantát?

I vy vnímáte, že by zubní implantát mohl vyřešit vaše problémy s chybějícím chrupem? Jenže nevíte, na jakého lékaře se obrátit, případně důvěřovat vašemu lékaři, který vám někoho doporučí? Zavedení zubního implantátu není nic složitého, a v podstatě se jedná o jednoduchý výkon, nicméně vyžaduje velkou zkušenost stomatologa, rovněž použití kvalitních implantátů i speciálních komponentů.

Proto existuje jen pár špičkových pracovišť v ČR, kde tuto metodu nabízí tak, že vám zajistí dlouhodobou životnost a estetiku. Jedním z nich je např. Studio32 – zubní klinika na Praze 10, která navíc na implantáty poskytuje záruku 10 let. Zde používají výhradně zahraniční špičkové implantáty od celosvětových jedniček na trhu, kterými jsou firmy Nobel Biocare a Straumann. Důležité je rovněž plánování zákroku, k němuž využívají nejmodernější 3D diagnostiku.

Důležitý je výběr správné kliniky

Dejte si tedy pozor na výběr správného lékaře. Standardem bývá již zmíněná záruka. A to pro komplikace, které mohou nastat, ať už je to třeba nevhojení implantátu. Vyhýbejte se klinikám, kde vám dentální implantáty vsadí za podezřele nízkou cenu. Pravděpodobné pracují s levnými nekvalitními implantáty jež mohou časem selhat a rovněž také neumožní špičkový estetický výsledek.

 

 

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Jak docílit toho, aby vaše zuby opět zářily

Jak docílit toho, aby vaše zuby opět zářily

Přestože o sebe člověk pravidelně dbá, může se časem projevit na našem těle „únava materiálu“. Platí to například o zubech. Ani pravidelné čištění zubů nám totiž na sto procent nezaručí, že zuby budou neustále běloskvoucí.

Cytologie: Aneb proč je důležitá návštěva gynekologa

Cytologie: Aneb proč je důležitá návštěva gynekologa

Patříte k těm, které neustále odkládají pravidelnou návštěvu gynekologa? Preventivní gynekologické prohlídky ovšem mají svůj smysl. Dokážou totiž včas odhalit například karcinom děložního hrdla, který patří po rakovině prsu k nejčastějšímu druhu rakoviny.


Zázrak z přírody - Dóliva

Zázrak z přírody - Dóliva

Na dnešním trhu existuje až neuvěřitelně mnoho značek, které nabízejí kvalitní přírodní kosmetiku. Stojíme tedy před zásadním problémem, kterou značku si pro nás vybrat. Většina z nás by upřednostnila jednu značku, která nabízí péči jak o obličej a tělo, tak i o naše vlasy. A přesně takovou péči nám…

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Krásné a zdravé vlasy jsou symbolem mládí a vitality. Jen málokomu z nás příroda nadělila husté a lesklé vlasy, o něž se musí pečovat minimálně. Většina z nás se potýká s nejrůznějšími problémy: suché nebo naopak mastné vlasy, lupy, slabé a lámavé vlasy… Pomohou bylinky?