verze pro tisk

Bezbolestná liposukce: Rychle zatočí s faldíky

12. prosinec 2010

Bojujete s nevzhlednými faldíky a stále bez úspěchu? Vyzkoušeli jste snad už milión různých diet či druhů cvičení a faldíky nemizí? Řešením může být bezbolestná a rychlá liposukce, díky které se vám kromě odstranění faldíků ještě zlepší pružnost a struktura pokožky, často zmizí i celulitida. Jak taková liposukce probíhá a kde si ji můžete domluvit?

Bezbolestná liposukce: Rychle zatočí s faldíkyBezbolestná liposukce: Rychle zatočí s faldíky

Bezbolestná liposukce: Individuální přístup

Liposukce znamená odsátí přebytečného tuku z problematických míst, kde se jej pořád nemůžete zbavit, i když jste už proto třeba udělali maximum. V současné době se provádí tzv. liposukce 3. generace, kdy vám specialisté snadno a bez problémů odstraní faldíky.

Tato bezbolestná liposukce probíhá na základě těch nejmodernějších lékařských metod, díky kterým je i po zákroku zachována rovnováha ve vašem organismu. Ošetřující lékaři s vámi vše pečlivě zkonzultují a zákroku věnují mimořádnou pozornost. Chápou totiž, že každý jsme jedinečný, máme jiné požadavky, problémy a omezení. Ke každému člověku je tedy třeba přistupovat individuálně.

Bezbolestná liposukce: Rychlý a jednoduchý zákrok

Rozhodnete-li se pro změnu, nemusíte se bát náročného operativního zákroku. Naopak, celou operaci díky použití ultrazvukové hadice absolvujete v pohodě a bezbolestná liposukce vám navíc zaručí vynikající výsledek. Nevznikají po ní žádné jizvy, není potřeba žádná anestezie ani čas na rekonvalescenci. Vaše svalová a nervová tkáň zůstane nezměněná, spíše se vám zlepší pružnost a struktura pokožky, v mnoha případech i celulitida, neboť se při zákroku vitalizuje vaše vazivová tkáň a aktivuje se lymfatický systém. Jak je to možné?

Při bezbolestné liposukci se totiž působením termální a mechanické energie teplem naruší tukové buňky, tuk se uvolní a poté je vyplaven lymfatickým systémem a močovými cestami ven z těla. Jeden zákrok trvá maximálně 40 minut a můžete díky němu zhubnout o 2-8 cm.

Liposukce Praha vám v nejmodernějším estetickém a kosmetickém centru v Praze ráda pomůže také se specifickými faldíky na břiše. Liposukce břicha je samozřejmě taktéž bezbolestná, probíhá rychle a má skvělé výsledky!

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Neinvazivní liposukce: Bez operace a bez bolesti

Neinvazivní liposukce: Bez operace a bez bolesti

Toužíte po dokonalé postavě a udělali jste pro to už maximum? Jenže pořád bez požadovaného výsledku? Jak získat skvělou postavu bez mnoha hodin tvrdého a namáhavého cvičení? Možná vás jako způsob, jak se zbavit přebytečného tuku napa

Plastická chirurgie: Liposukce a zvětšení prsou

Plastická chirurgie: Liposukce a zvětšení prsou

Asi všechny máme nějaký ideál krásy, který nejenže hledáme ve vnějším světě, ale chceme jej uplatňovat i samy u sebe. Pokud nejsme spokojeny s nějakým tím faldíkem nebo s velikostí našich prsou, existuje způsob, jak se našemu ideálu rychle přiblížit. Nazývá se plastická chirurgie.


Vlasové zábaly: Krásné vlasy snadno a rychle

Vlasové zábaly: Krásné vlasy snadno a rychle

Trápí vás suché vlasy nebo máte vlasy poškozené barvením? Vadí vám roztřepené konečky? Není nic snazšího, než si

Hubnutí pomocí proteinové diety

Hubnutí pomocí proteinové diety

Lidé, kteří trpí nadváhou, dobře ví, jak je snadné přijít k pár kilům navíc, ale zároveň jsou si vědomi, že shodit tato přebytečná kila už je o poznání těžší. V boji s nadváhou je potřeba změnit životní styl, začít sportovat a také přeměnit svůj jídelníček. K hubnutí pak dopomáhají i různé diety. Je…