verze pro tisk

Hubnutí pomocí proteinové diety

23. listopad 2011

Lidé, kteří trpí nadváhou, dobře ví, jak je snadné přijít k pár kilům navíc, ale zároveň jsou si vědomi, že shodit tato přebytečná kila už je o poznání těžší. V boji s nadváhou je potřeba změnit životní styl, začít sportovat a také přeměnit svůj jídelníček. K hubnutí pak dopomáhají i různé diety. Jednou z nich je proteinová dieta.

Hubnutí pomocí proteinové dietyHubnutí pomocí proteinové diety

Historie a podstata proteinové diety

O pojmu proteinová dieta mnoho lidí dosud neslyšelo, přitom její princip je znám již od roku 1974, kdy ji popsal Dr. Blackburn z Harvardské univerzity. Tato speciální dieta je založena na totální změně jídelníčku. Z potravy jsou vyřazena jídla, která obsahují tuky a sacharidy, naopak je zvýšen podíl stravy, která obsahuje bílkoviny. Tělu jsou dodávány kvalitní proteiny, je zvýšen podíl zeleniny ve stravě. Tím dochází k rychlému spalování tuků, avšak nedochází ke spalování vlastních proteinů, nedochází tudíž k úbytku svalové hmoty.

K odbourávání tuků dochází velmi rychle

Proteinová dieta patří mezi nejúčinnější diety. Odbourávání tuků a tím pádem i přebytečných kil je rychlé a zároveň bezpečné. Ani proteinová dieta sama o sobě však nikomu nezaručí, že člověk shodí všechen tuk. Je důležité tuto dietu kombinovat s dostatkem pohybu.

KetoDiet- program, který využívá proteinovou dietu

Pokud se někdo hodlá starat o své tělo a jako podpora mu bude sloužit právě proteinová dieta, měl by se nejprve vždy poradit s odborným lékařem či specialistou na diety. Proteinová dieta se dá provozovat pomocí programu KetoDiet, který kombinuje proteinovou dietu ve formě instančních proteinových jídel společně s konzumací zeleniny a výživovým poradenstvím, které je možné provádět i online.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

V boji s nadváhou může pomoci i kosmetika

V boji s nadváhou může pomoci i kosmetika

Nadváha je u dnešní populace stále problematičtějším jevem. Nadměrnou tělesnou hmotností dnes trpí více než polovina českých občanů, a to včetně dětí. Tento velmi nepěkný údaj naznačuje, že máme špatný životní styl, stravovací návyky a také nedostatek pohybu.

Caralluma na hubnutí: Jaké s ní máme zkušenosti?

Caralluma na hubnutí: Jaké s ní máme zkušenosti?

Hubnutí je pro většinu z nás běh na dlouhou trať. Jistě to znáte, dny odříkání a nakonec stejně podlehnete nebo co hůř, zhubnete, ale za nedlouho se dostaví nepříjemný jojo efekt. Přípravek Andropharmia Slim s výtažky z rostliny Caralluma vám pomůže


Krabičková dieta: hubnutí se dá zvládnout i s vydatnou stravou

Krabičková dieta: hubnutí se dá zvládnout i s vydatnou stravou

Mnohé ženy se při hubnutí a dietách doslova trápí. Při snaze snížit tělesnou hmotnost a zničit přebytečné tuky v těle skoro nejí. Absence vydatné stravy přitom může mít za následek vážné zdravotní potíže. Dojde sice k požadovanému efektu, tedy úbytku tělesné hmotnost, nicméně cena za tuto drastickou…

Jak pomoci namáhané pleti, vlasům či kloubům?

Jak pomoci namáhané pleti, vlasům či kloubům?

Máte pocit, že v zimě je vaše pleť povadlá a suchá? Chcete pokožce dodat živiny a regeneraci? Máte problémy s vlasy? Nebo se chcete zbavit vrásek? Či dokonce bolesti kloubů? Pomoci vám mohou dermatologické, diabetologické či ortopedické výrobky na přírodní bázi s vysokým obsahem účinných látek. Kde …