verze pro tisk

Jak pomoci namáhané pleti, vlasům či kloubům?

6. prosinec 2010

Máte pocit, že v zimě je vaše pleť povadlá a suchá? Chcete pokožce dodat živiny a regeneraci? Máte problémy s vlasy? Nebo se chcete zbavit vrásek? Či dokonce bolesti kloubů? Pomoci vám mohou dermatologické, diabetologické či ortopedické výrobky na přírodní bázi s vysokým obsahem účinných látek. Kde je najdete?

Jak pomoci namáhané pleti, vlasům či kloubům?Jak pomoci namáhané pleti, vlasům či kloubům?

Kosmetická dermatologie: Jak na vrásky či suchou pleť

Všechny tyto výrobky najdete v eshopu, který je pro vaši snadnou orientaci rozdělen do tří sekcí: dermatologie, diabetologie a ortopedie. Eshop s kosmetikou nabízí množství zajímavých produktů značek Dermaheal, Monoderma, Palomar, Renokin či Princess.

Rozčilují vás vrásky, které se čím dál tím více objevují na vaší pleti? Účinným řešením je kosmetika na vrásky, která je v sekci dermatologie zastoupena například výrobkem Dermaheal Hydro Balance Fluid, jehož efekt zvýšíte při současném používání přípravku na vrásky 2 Weeks Miracle.

Vlasová kosmetika: Nejen proti vypadávání vlasů

Pokud máte problémy s vlasy, pomůže vám vlasová kosmetika určená na řadu obtíží, například na vypadávání vlasů či na suché vlasy. Abyste koruně vaší krásy opravdu dodali šmrnc, pomocí různých šamponů a kondicionérů zrevitalizujete vlasy nebo podpoříte jejich růst.

Chcete-li udělat radost i někomu z vašich blízkých, můžete využít některou z vánočních akcí. Ve vánoční nabídce zakoupíte třeba kosmetiku na vrásky nebo sadu proti vypadávání vlasů a pro růst vlasů nových

Sekce diabetologie a ortopedie: Pro vaše zdraví

V sekci diabetologie najdete řadu užitečných výrobků například na měření krevního cukru, na snížení hladiny krevního cukru či kosmetiku na ošetření suché kůže nohou. Jestliže vás trápí bolest kloubů, spolehlivě vám pomohou výrobky uvedené v sekci ortopedie. Více se dočtete v magazínu pro ženy, který vám poradí nejen v oblasti kosmetiky či ortopedie, ale naleznete zde také různé módní tipy a triky.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Přírodní kosmetika SALOOS: Pro všechny typy pleti

Přírodní kosmetika SALOOS: Pro všechny typy pleti

Chcete udělat sobě nebo svým blízkým radost něčím výjimečným? Fandíte bioproduktům? Máte citlivou pleť? Česká přírodní kosmetika SALOOS je nejen zdravotně zcela nezávadná, ale obsahuje nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Tělo tak dostane tu nejlepší možnou péči. Navíc máte nyní možnost vy…

V boji s nadváhou může pomoci i kosmetika

V boji s nadváhou může pomoci i kosmetika

Nadváha je u dnešní populace stále problematičtějším jevem. Nadměrnou tělesnou hmotností dnes trpí více než polovina českých občanů, a to včetně dětí. Tento velmi nepěkný údaj naznačuje, že máme špatný životní styl, stravovací návyky a také nedostatek pohybu.


Hubnutí pomocí proteinové diety

Hubnutí pomocí proteinové diety

Lidé, kteří trpí nadváhou, dobře ví, jak je snadné přijít k pár kilům navíc, ale zároveň jsou si vědomi, že shodit tato přebytečná kila už je o poznání těžší. V boji s nadváhou je potřeba změnit životní styl, začít sportovat a také přeměnit svůj jídelníček. K hubnutí pak dopomáhají i různé diety. Je…

Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Věk se dříve nebo později začne u každého z nás projevovat tím, že mu stárne kůže. První vrásky se začínají u lidí objevovat v různém období, nicméně již lidé okolo třiceti let by měli, pokud chtějí mít svěží pleť, používat různé krémy a gely, které zabraňují stárnutí kůže.