verze pro tisk

V boji s nadváhou může pomoci i kosmetika

29. květen 2012

Nadváha je u dnešní populace stále problematičtějším jevem. Nadměrnou tělesnou hmotností dnes trpí více než polovina českých občanů, a to včetně dětí. Tento velmi nepěkný údaj naznačuje, že máme špatný životní styl, stravovací návyky a také nedostatek pohybu.

V boji s nadváhou může pomoci i kosmetikaV boji s nadváhou může pomoci i kosmetika

Změna jídelníčku, sportování

Lidé, kteří se rozhodnou se svojí nadváhou skoncovat a přistoupit k hubnutí, mají poměrně dost možností, jak toho docílit. V první řadě je nutné změnit jídelníček, a to nejlépe po odborné konzultaci s lékaři či dietology. Kromě stravy je potřeba upravit také životní styl, začít sportovat, používat různé stroje a zařízení na hubnutí, jako jsou různé masážní přístroje apod. Právě pravidelný pohyb zamezuje dalšími ukládání tuků v těle a naopak vede k jejich rychlejšímu odbourávání.

Přípravky na hubnutí

Kromě výše zmíněných procedur může pomoci také speciální kosmetika na hubnutí. Sama o sobě nepomáhá, je nutné ji zkombinovat s cvičením, dietou a dalšími nástroji, ale může pomoci například s celulitidou, která obezitu provází.

Eshop s produkty pro boj s nadváhou

Kosmetické přípravky na hubnutí a další výrobky, které v boji s nadváhou pomáhají, se dají zakoupit v internetovém obchodě Kleopatra.cz. Koupit si zde můžete kupříkladu také gymnastický míč, který vám pomůže tvarovat postavu, masážní přístroje atd. Eshop Kleopatra je napojen také na satelitní obchody Alza.cz, kde si lze veškeré produkty k hubnutí rovněž zakoupit.

Blíží se léto a v létě se chodíme koupat na veřejná koupaliště. Asi nikdo z nás se nebude cítit dobře, když mu budou z plavek čouhat přebytečné kilogramy. Je proto nejvyšší čas začít s hubnutím. Změňte svůj jídelníček, začněte sportovat a využívejte kosmetické přípravky na hubnutí. Za pár týdnů můžete být i o několik kilo hubenější a cítit se tak mnohem lépe.

Foto: kleopatra.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Hubnutí pomocí proteinové diety

Hubnutí pomocí proteinové diety

Lidé, kteří trpí nadváhou, dobře ví, jak je snadné přijít k pár kilům navíc, ale zároveň jsou si vědomi, že shodit tato přebytečná kila už je o poznání těžší. V boji s nadváhou je potřeba změnit životní styl, začít sportovat a také přeměnit svůj jídelníček. K hubnutí pak dopomáhají i různé diety. Je…

Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfémy Bvlgari: Dárek pro muže i ženy

Parfém je nepostradatelným módním doplňkem, který podtrhuje naši osobnost. Pokud kupujeme parfém jako dárek, měli bychom při jeho výběru zohlednit osobnost obdarovaného. Někomu více sednou kořeněné vůně, jiný si libuje ve svěžích citrusových vůních. Podívejte se, jaký parfém se hodí pro muže na zimu…


Jak pomoci namáhané pleti, vlasům či kloubům?

Jak pomoci namáhané pleti, vlasům či kloubům?

Máte pocit, že v zimě je vaše pleť povadlá a suchá? Chcete pokožce dodat živiny a regeneraci? Máte problémy s vlasy? Nebo se chcete zbavit vrásek? Či dokonce bolesti kloubů? Pomoci vám mohou dermatologické, diabetologické či ortopedické výrobky na přírodní bázi s vysokým obsahem účinných látek. Kde …

Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Věk se dříve nebo později začne u každého z nás projevovat tím, že mu stárne kůže. První vrásky se začínají u lidí objevovat v různém období, nicméně již lidé okolo třiceti let by měli, pokud chtějí mít svěží pleť, používat různé krémy a gely, které zabraňují stárnutí kůže.