verze pro tisk

Caralluma na hubnutí: Jaké s ní máme zkušenosti?

24. září 2012

Hubnutí je pro většinu z nás běh na dlouhou trať. Jistě to znáte, dny odříkání a nakonec stejně podlehnete nebo co hůř, zhubnete, ale za nedlouho se dostaví nepříjemný jojo efekt. Přípravek Andropharmia Slim s výtažky z rostliny Caralluma vám pomůže zhubnout a dokonce se zbavit i nepříjemné celulitidy. Caralluma má příznivé účinky na lidský organismus a hlavně urychluje metabolismus a tím i spalování.

Caralluma na hubnutí: Jaké s ní máme zkušenosti?Caralluma na hubnutí: Jaké s ní máme zkušenosti?

Rostlina Caralluma je antioxidantem, protizánětlivé účinky a ještě dokáže regulovat hladinu cukru v krvi, právě díky ní je doplněk stravy Andropharmia SLIM vhodný i pro diabetiky. Z hlediska hubnutí je důležité, že umí odbourávat tuky. Jelikož je čistě přírodní, tak nemá žádné vedlejší účinky. Hubnutí je díky Carallumě jistě jednodušší, jelikož při jejím užívání budete mít pocit sytosti a ne tak častou potřebu jíst. Kromě Carallumy je další zastoupenou složkou Chaluha bublinatá a Garnicie kambodžská.

Jak zhubnout pomocí Andropharmia Slim

Caralluma vám sice pomáhá hubnout, ale to neznamená, že vy nebudete vůbec nic dělat. Je vhodné upravit svůj jídelníček a hlavně jíst pravidelně. Nezapomínejte ani na pitný režim. Pokud budete vše správně dodržovat, tak se výsledky dostaví rychle a hlavně bez jojo efektu, což jiné produkty slíbit nemohou.

Andropharmia Slim je doplněk stravy, takže jídlo nenahrazuje. To mějte na paměti. Jeho účinky můžete zvýšit, i pokud budete sportovat, protože tím můžete nastartovat váš metabolismus. S užíváním tohoto přípravku pro vás nevyplývají žádná omezení. Užívejte ho podle doporučené dávky v příbalovém letáku.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2.2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Čtěte také...

Koktejly na hubnutí jsou vhodným doplňkem při snaze snížit tělesnou hmotnost

Koktejly na hubnutí jsou vhodným doplňkem při snaze snížit tělesnou hmotnost

Česká republika v posledních letech pravidelně obsazuje nelichotivé přední pozice v žebříčku, který porovnává obezitu a nadváhu jednotlivých národů. Při pohledu po okolí bohužel snadno zjistíme, že na tom bude něco pravdy, neboť je mezi námi opravdu velké množství lidí, kteří mají zvýšenou tělesnou …

Hubnutí pomocí proteinové diety

Hubnutí pomocí proteinové diety

Lidé, kteří trpí nadváhou, dobře ví, jak je snadné přijít k pár kilům navíc, ale zároveň jsou si vědomi, že shodit tato přebytečná kila už je o poznání těžší. V boji s nadváhou je potřeba změnit životní styl, začít sportovat a také přeměnit svůj jídelníček. K hubnutí pak dopomáhají i různé diety. Je…


Krabičková dieta: hubnutí se dá zvládnout i s vydatnou stravou

Krabičková dieta: hubnutí se dá zvládnout i s vydatnou stravou

Mnohé ženy se při hubnutí a dietách doslova trápí. Při snaze snížit tělesnou hmotnost a zničit přebytečné tuky v těle skoro nejí. Absence vydatné stravy přitom může mít za následek vážné zdravotní potíže. Dojde sice k požadovanému efektu, tedy úbytku tělesné hmotnost, nicméně cena za tuto drastickou…

V boji s nadváhou může pomoci i kosmetika

V boji s nadváhou může pomoci i kosmetika

Nadváha je u dnešní populace stále problematičtějším jevem. Nadměrnou tělesnou hmotností dnes trpí více než polovina českých občanů, a to včetně dětí. Tento velmi nepěkný údaj naznačuje, že máme špatný životní styl, stravovací návyky a také nedostatek pohybu.