verze pro tisk

Koktejly na hubnutí jsou vhodným doplňkem při snaze snížit tělesnou hmotnost

23. leden 2012

Česká republika v posledních letech pravidelně obsazuje nelichotivé přední pozice v žebříčku, který porovnává obezitu jednotlivých národů. Při pohledu na okolí bohužel snadno zjistíme, že na tom bude něco pravdy, neboť je mezi námi opravdu velké množství lidí, kteří mají zvýšenou tělesnou hmotnost. Nadváha a obezita přitom mohou být příčinou mnoha zdravotních komplikací, které v konečném důsledku mohou výrazně zkrátit život.

Koktejly na hubnutí jsou vhodným doplňkem při snaze snížit tělesnou hmotnostKoktejly na hubnutí jsou vhodným doplňkem při snaze snížit tělesnou hmotnost

Je čas na změnu jídelníčku a životosprávy

Každý, kdo si stoupne na váhu a zjistí, že jeho hmotnost rozhodně neodpovídá tělesné výšce, by měl rozhodně v první řadě změnit jídelníček a do svého programu zařadit i více pohybu. Kromě těchto základních změn je možné dosáhnout snížení tělesné hmotnosti také tím, že si pořídíme různé přípravky na hubnutí. Ty sami o sobě nejsou účinné, je třeba jejich používání vhodně zkombinovat právě s celkovou životosprávou a dietním jídelníčkem.

Při konzumaci koktejlů je třeba dodržovat pitný režim

Mezi nejvyužívanější přípravky, které dokáží poměrně efektivně snižovat tělesnou hmotnost, patří koktejly na hubnutí. Je však vždy potřeba si řádně přečíst návody, které jsou u těchto koktejlů přiloženy. Nesprávné dávkování koktejlů totiž může mít pro náš organismus nepříjemné následky. Každý, kdo tyto koktejly na hubnutí chce používat, musí přesně dodržovat pitný režim, je důležité vypít alespoň dva až tři litry neslazených tekutin denně, nejlépe čistou vodu.

Snižují chuť k jídlu

Koktejly na hubnutí v žádném případě nejsou stoprocentní náhradou jídla, mohou však efektivně snížit neustálou chuť po jídle, kterou mnozí lidé s nadváhou mají. Koktejly při správném dávkování dodávají tělu energii ( mohou být třeba náhradou za hlavní chod), do organismu se současně dostávají i potřebné vitamíny a látky, které pomáhají lépe spalovat tukové buňky a potlačují chuť k jídlu.

Přípravky na hubnutí jsou jen jednou z možností, jak dosáhnout správné tělesné hmotnosti. Jejich využívání bychom měli konzultovat s odborníky na správnou výživu a vždy se musíme řídit jasnými pokyny, které jsou u přípravků přiloženy.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Krabičková dieta: hubnutí se dá zvládnout i s vydatnou stravou

Krabičková dieta: hubnutí se dá zvládnout i s vydatnou stravou

Mnohé ženy se při hubnutí a dietách doslova trápí. Při snaze snížit tělesnou hmotnost a zničit přebytečné tuky v těle skoro nejí. Absence vydatné stravy přitom může mít za následek vážné zdravotní potíže. Dojde sice k požadovanému efektu, tedy úbytku tělesné hmotnost, nicméně cena za tuto drastickou…

Caralluma na hubnutí: Jaké s ní máme zkušenosti?

Caralluma na hubnutí: Jaké s ní máme zkušenosti?

Hubnutí je pro většinu z nás běh na dlouhou trať. Jistě to znáte, dny odříkání a nakonec stejně podlehnete nebo co hůř, zhubnete, ale za nedlouho se dostaví nepříjemný jojo efekt. Přípravek Andropharmia Slim s výtažky z rostliny Caralluma vám pomůže


Hubnutí pomocí proteinové diety

Hubnutí pomocí proteinové diety

Lidé, kteří trpí nadváhou, dobře ví, jak je snadné přijít k pár kilům navíc, ale zároveň jsou si vědomi, že shodit tato přebytečná kila už je o poznání těžší. V boji s nadváhou je potřeba změnit životní styl, začít sportovat a také přeměnit svůj jídelníček. K hubnutí pak dopomáhají i různé diety. Je…

RECEPTY: Mořské řasy jsou chutné a zdravé!

RECEPTY: Mořské řasy jsou chutné a zdravé!

Co si představíte, když se řekne mořská řasa? Zapomeňte na nevzhlednou a poněkud páchnoucí rostlinu, kterou jste zahlédli na dovolené u moře. Mořské řasy jsou také vyhledávanou pochoutkou plnou vitamínů! Nevíte, co z nich uvařit? Pro začátek vyzkoušejte naše recepty!