verze pro tisk

Aromaterapie: masáž, která vás zbaví stresu a zátěže

6. srpen 2012

Pro úlevu od stresu a zátěže se používají různé moderní i tradiční metody. Mezi velmi účinné metody patří také aromaterapie, která působí při prevenci i akutních potížích.

AromaterapieAromaterapie

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž využívá speciálních éterických olejů a metodu akupresury, která pochází z Číny. Pakliže je aromaterapie poskytována odborně, dokáže být velmi efektivní. Člověk se po masáží cítí uvolněně, zbaví se přebytečného stresu a jeho tělo se zbaví bolesti.

Aromaterapeutické a psychoterapeutické služby nabízí profesionální terapeutka Radka Loja ve svém salónu v Praze 5 - Smíchově. V nabídce této zkušené terapeutky naleznete služby, jako jsou diagnostika podle čínské medicíny, aromaterapeutická masáž či kineziologie.

Posledně jmenovaná služba je metodou, která pomáhá odstraňovat energetické bloky z lidského mozku, které vznikly důsledkem stresu a psychického vypětí. Díky odborné péči se člověk zbaví těchto bloků a cítí se pak mnohem svěžeji a čerstvěji. V dnešní době stále více lidí trápí psychické problémy, které jsou zapříčiněny pracovní vytížeností, problémy v domácnosti a mnoha dalšími faktory. Kvalitní psychoterapeutická masáž pomáhá zmírnit následky těchto problémů a dokáže člověku pomoci jim i předcházet.

Salón Radky Lojy

Salón Radky Lojy naleznete na adrese Kroftova 3 na Smíchově, v prostředí Energy klubu. Více informací o službách a osobě terapeutky Radky Lojy se dozvíte také na jejích webových stránkách radkaloja.cz. Na webu je možnost si také přes kontaktní formulář domluvit schůzku. Terapeutka nejprve provede základní diagnostiku problémů, na jejímž základě vybere vhodné produkty a provede masáž. Po provedení masáže pak doporučí další postup.

Foto: radkaloja.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Bioenergetika: Účinná terapie proti stresu

Bioenergetika: Účinná terapie proti stresu

Trpíte v poslední době bolestmi hlavy, břicha či svalů? Myslíte, že je to způsobeno stresem, který v poslední době prožíváte? Pokud ano, měli byste rychle zakročit. Nabízí se totiž účinná terapie proti stresu, která nese název Bioenergetika.

Masáž lávovými kameny: Relaxace a příval energie

Masáž lávovými kameny: Relaxace a příval energie

Máte problémy se spánkem? Jste nesoustředění nebo neschopní se uvolnit? Nebo jste pod neustálým tlakem? Potřebujete ulevit od bolestí hlavy či kloubů? Masáž lávovými kameny nám pomáhá řešit tyto problémy a uleví i od dalších potíží. Tato jedinečná masážní technika odedávna praktikovaná v Číně a na …


Reflexní terapie chodidel

Reflexní terapie chodidel

Reflexní terapie je uznávanou metodou, která nás zbaví řady neduhů. Promačkání reflexních bodů na chodidlech si můžete dopřát u odborníka, pokusit se o to sami doma anebo si nasadit ponožky pro reflexní masáž. Reflexní terapie je užívána již po staletí. Její princip je v podstatě jednoduchý. Chod…

Ciťte se znovu fit po zdravotní masáži Praha

Ciťte se znovu fit po zdravotní masáži Praha

Cítíte se často unaveni a bez dobré nálady? Nechejte se zlákat zdravotní masáží Praha a dopřejte Vašemu tělu správnou regeneraci po sportování.