verze pro tisk

Bylinný přípravek pro jarní detoxikaci organismu a celkové posílení imunity

16. duben 2016

Naše tělo je vlivem okolního prostředí, stravy a také stylu života neustále „znečišťováno“ různými látkami, které pak mají negativní vliv na naše zdraví. Z tohoto důvodu je dobré alespoň jednou za čas provést důkladnou očistu organismu. Detoxikace je důležitým nástrojem ke snížení rizika zdravotních komplikací.

Bylinný přípravek pro jarní detoxikaci organismu a celkové posílení imunityBylinný přípravek pro jarní detoxikaci organismu a celkové posílení imunity

K detoxikaci a posílení imunity našeho těla mohou významně přispět různé bylinné přípravky. Jedním z nich je nadčasový bylinný preparát PhytoChi®, který je doporučován zejména k detoxikaci organismu nejen na jaře, ale po celý rok. PhytoChi® lze užívat jako lahodný nápoj nebo ve formě tablet.

Přípravek, který vychází z principů tradiční čínské medicíny

Blahodárný bylinný přípravek PhytoChi® využívá kombinace bylinek, které již po staletí používá tradiční čínská medicína. Oproti dnešní moderní medicíně je hlavním krédem to, že se snaží udržovat naše zdraví a předcházet zdravotním komplikacím, zatímco soudobá medicína pouze reaguje na již vzniklé nemoci a snaží se pouze eliminovat jejich příznaky.

Čínské byliny obsažené ve PhytoChi®

Přípravek PhytoChi® napomáhá posílení imunity člověka. Obsahuje výtažky několika léčivých bylinek, které mají prokazatelně příznivé účinky a napomáhají detoxikaci lidského organismu. Jedná se kromě jiného také o asijský ženšen, který kromě jiného působí proti stresu, dokáže výborně prohřát tělo a je známý jako protihorečnatý lék. Dalšími bylinkami, jejichž výtažky jsou součástí přípravku PhytoChi® jsou Aloe Vera, známé především jako posilující lék. Aloe se kromě jiného používá i v nejrůznějších kosmetických přípravcích, působí pozitivně na lidské tělo, má hojivé účinky interní i externí. Zmínit můžeme také eleuterokok ostnitý s vysoce pozitivním vlivem na krev, kosti a šlachy. Eleuterokok působí jako skvělý stimulant.

Mezi nejvýznamnější byliny obsažené v přípravku PhytoChi® z pohledu detoxikace patří lékořice lysá, kustovnice čínská, schizandra čínská, růže hladká, rdesno, aloe vera nebo kurkuma dlouhá.


Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Detoxikace organismu: Melounová a citrónová dieta

Detoxikace organismu: Melounová a citrónová dieta

Ani při správném životním stylu a vhodně zvolené a kombinované stravě se nevyhnete tomu, že je váš organismus zatěžován různými látkami, které se ukládají v orgánech a ve větším množství pak mohou způsobit neplechu v podobě různých zažívacích potíží, onemocnění a chorob. Čas od času je tak dobré pro…

Jak si doma vyrobit bylinný šampón?

Jak si doma vyrobit bylinný šampón?

Biokosmetika frčí jak v péči o tělo, tak v péči o vlasy. Přírodní bylinný šampón ale nemusíte kupovat za drahé peníze. Vyrobte si ho doma a mějte jistotu, že je opravdu bio. Zapomeňte na laciné kopřivové šampóny, které se dají koupit v drogérii ještě dnes. Domácí kopřivový šampón pro lesklé vlasy s…


Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Denně používáte mnoho nejrůznějších přípravků pro kvalitní a silné vlasy, krásnou pleť a zdravé nehty,ale nic z toho vám nepomáhá tak, jak byste potřebovali? Řešení je jednodušší, než se zdá, skrývá se totiž v exotickém ovoci- mangu.

Nemůžete se zbavit pocitu hladu? Pomůže vám Procera – nový doplněk stravy

Nemůžete se zbavit pocitu hladu? Pomůže vám Procera – nový doplněk stravy

Začátek roku je pro mnohé z vás tradičně ve znamení hubnutí. Zatímco o vánočních svátcích jste se nešetřili a náležitě hodovali, vaše tělo dostalo pořádně zabrat. Výsledkem je, že při stoupnutí na váhu zjišťujete, že máte o nějaké to kilo navíc. Zbavit se přebytečných kilogramů je však často velmi o…