verze pro tisk

Vitamíny na míru: Nechte si namíchat vlastní směs vitamínů

10. září 2014

Lidský organismus se neobejde bez pravidelné dávky vitamínů a minerálů. Jednotlivé druhy jsou obsaženy v potravinách, které běžně konzumujete. Ne vždy se ale vašemu tělu dostane potřebné množství látek. Pak je nutné, abyste je organismu dodali v podobě potravinových doplňků. Jenže běžně dostupné doplňky stravy nereflektují vaše aktuální potřeby. Proto na trh přichází revoluční novinka v podobě vitamínů na míru.

Vitamíny na míru: Nechte si namíchat vlastní směs vitamínůVitamíny na míru: Nechte si namíchat vlastní směs vitamínů

Sami si zvolíte, jaké vitamíny chcete

Vitamíny na míru představuje společnost Mixturam. Jde o vůbec prvního evropského výrobce a distributora, který nabízí doplňky stravy, jež si sami můžete zvolit a nechat namíchat. Hlavní výhodou je, že si zvolíte přesně ty vitamíny, které vašemu organismu dlouhodobě chybí. Naopak se vyhnete těm, jež nepotřebujete a tělo by je stejně vyloučilo bez užitku.

Vynecháte látky, na které jste alergičtí

Doplňky stravy na míru si jednoduše zvolíte na webu společnosti Mixturam a poté si objednáte jejich namíchání a doručení. Ke každému balení si navíc můžete nechat udělat vlastní etiketu. Volba jednotlivých látek navíc reflektuje i váš zdravotní stav a případně i nemoci a alergie, kterými trpíte.

V okamžiku, kdy jste náchylnější a citlivější na výskyt určitých látek, jednoduše je při mixování doplňku vynecháte a zamezíte tak jejich přísunu do těla, což u běžných doplňků stravy prakticky není možné. Vitamíny na míru jsou vám uzpůsobeny přímo na míru.

Vitamíny na míru vás vyjdou na pár korun denně

Vlastní směs vitamínů je výhodná nejen díky složení, které si sami navolíte, ale také díky ceně. Jedna denní dávka vitamínů Mixturam vás vyjde na méně než 10 Kč. Uznejte sami, že jde o velmi příznivou cenu. Pár korun denně a váš organismus bude mít vše, co potřebuje.

Tato revoluční služba má ohromný potenciál. Vyzkoušejte ji i vy a uvidíte, jaký to bude rozdíl oproti obyčejným vitamínovým tabletám a doplňkům stravy, které jste dodnes kupovali v obchodech.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Nechte si za nákupy kosmetiky zaplatit!

Nechte si za nákupy kosmetiky zaplatit!

Kupujete rádi kosmetické přípravky, potravinové doplňky nebo například zdravotní produkty přes internet? Jistě děláte dobře, obchody totiž na internetu nabízejí mnohdy atraktivnější ceny nežli v běžných kamenných pobočkách, neboť nemusejí započítávat tolik položek ( třeba za dopravu zboží do obchodu…

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Krásné a zdravé vlasy jsou symbolem mládí a vitality. Jen málokomu z nás příroda nadělila husté a lesklé vlasy, o něž se musí pečovat minimálně. Většina z nás se potýká s nejrůznějšími problémy: suché nebo naopak mastné vlasy, lupy, slabé a lámavé vlasy… Pomohou bylinky?


Rakytník řešetlákový: Vitamínová bomba

Rakytník řešetlákový: Vitamínová bomba

Kdo by řekl, že malé oranžové bobulky, které uzrávají na trnitém keři, v sobě mají tolik vitamínů, jako málokteré ovoce? Ne nadarmo se rakytníku přezdívá citrón severu. Jaké vitamíny obsahuje? Jak ho využít nejen v kuchyni?

Domácí pleťové masky nejen z bylin

Domácí pleťové masky nejen z bylin

Mít krásnou a čistou pleť stojí trochu námahy. Časem pleť ztrácí svoji pružnost a už si prostě nevystačí se studenou vodou a denním krémem. Dopřejte si proto pravidelně domácí pleťové masky. Jak na ně?