verze pro tisk

Jak najít partnera?

9. únor 2016

Zimní období možná na první pohled nepřeje náhodným osudovým seznámením, při kterých potkáte partnera na celý život. Zdání ale klame. Zimní období nabízí stejně jako slunné letní dny mnoho příležitostí, při kterých můžete potkat muže či ženu svých snů.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Plesová sezona je v plném proudu, dámy nosí slavnostní róby a nechávají se hýčkat u svých kadeřníků a kosmetických poradkyň, aby okouzlily tanečníky nejen svým ladným pohybem při straussovském valčíku, ale také svým dokonalým outfitem, Páni jsou zase galantní a zdvořilí a málokdy nechají sličné dívky a dámy sedět v koutě. A tak se mnohdy stává, že ačkoli přišli plesat pouze s partou dobrých kamarádů, odchází po skončení bálu s tušením, že s taneční partnerkou, se kterou protančili noc, se pravděpodobně nevidí naposledy.

Partnera či partnerku ale nemusíte potkat pouze při těchto slavnostních příležitostech, dost možná se vám stane, že na sebe narazíte ve frontě na sedačkovou lanovku v některém z českých, nebo dokonce zahraničních lyžařských středisek, a nebo třeba při bruslení na veřejném kluzišti. Není prý nad to potkat známost při činnosti, která je vašemu srdci nejmilejší, při vykonávání vašeho oblíbeného sportu či jiného koníčku.

Co ale dělat, když vám zaměstnání nedovolí mít na vaše aktivity čas? Jak se dá v takovém případě najít partner na celý život? Internetová seznamka je další možností, jak nebýt sám. I přes prvotní obavy z neúspěchu se touto cestou seznámilo mnoho párů, které jsou nyní šťastné a spokojené. Například na adrese www.evropska-seznamka.cz existuje nespočet prověřených profilů mužů i žen pocházejících z míst z celé Evropy. Toužíte-li tedy po poznávání nových kultur a po cestování napříč Evropou, bude tato seznamka pro vás tou nejlepší volbou.

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Zkuste let balónem

Zkuste let balónem

Zdá se vám, že je váš život nudný a stereotypní? Abyste zažili něco nového a zajímavého, nemusíte letět přes půl světa. Skvělé zážitky na vás čekají také v České republice! Stačí jen vědět, kde je hledat. Co takhle vyzkoušet vzrušující let balónem?

Nepodceňujte deprese a stavy úzkosti

Nepodceňujte deprese a stavy úzkosti

Dnešní uspěchaná doba přináší kromě kladů také nemalé zápory, které se u mnoha lidí projevují tím, že trpí depresemi a stavy úzkosti. Deprese jako nemoc bývala v dřívějších dobách hodně podceňována, dnes už se odborníci přiklánějí k názoru, že toto onemocnění „duše“ je potřeba léčit, tak jako se pro…


Reflexní terapie chodidel

Reflexní terapie chodidel

Reflexní terapie je uznávanou metodou, která nás zbaví řady neduhů. Promačkání reflexních bodů na chodidlech si můžete dopřát u odborníka, pokusit se o to sami doma anebo si nasadit ponožky pro reflexní masáž. Reflexní terapie je užívána již po staletí. Její princip je v podstatě jednoduchý. Chod…

Za odpočinkem do jižních Čech

Za odpočinkem do jižních Čech

Pro to, aby člověk žil zdravě, vypadal zdravě a cítil, že má zdravé tělo a zdravého ducha, nestačí pouze přidat do jídelníčku ovoce a zeleninu a občas si zajít na masáž či jinou podobnou ozdravnou proceduru. Měl by totiž více poslouchat své tělo, které se snaží poctivě hlásit, že je unavené a přepra…