verze pro tisk

Zkuste let balónem

23. duben 2015

Zdá se vám, že je váš život nudný a stereotypní? Abyste zažili něco nového a zajímavého, nemusíte letět přes půl světa. Skvělé zážitky na vás čekají také v České republice! Stačí jen vědět, kde je hledat.

Zdroj: firmanazazitky.czZdroj: firmanazazitky.cz

Co takhle vyzkoušet vzrušující let balónem? Užijete se trochu adrenalinu a navíc si budete moci užít pohled na krásnou českou krajinu. Let balónem sice patří mezi adrenalinové aktivity, ale užít si ho může skutečně úplně každý a v každém věku. Na tento zážitek tak s sebou můžete vzít partnera, kamaráda nebo děti. Ve dvou si takový zážitek přece jen více užijete. Let balónem se hodí také jako dárek k nejrůznějším příležitostem.

Připadá vám let balónem málo akční? Vyzkoušet můžete i náročnější adrenalinové aktivity! Například při bungee jumpingu si užijete skutečně velký adrenalin. Jestliže jste akčnější povahy, bude bungee jumping pro vás tou pravou adrenalinovou aktivitou.

Mezi další oblíbené adrenalinové zážitky patří například tandemový seskok padákem, který už je skutečně pro odvážlivce. Každé adrenalinové aktivitě by měla předcházet profesionální instruktáž pod vedením skutečného odborníka. Jen tak může vše proběhnout naprosto bezpečně. V naprostém pořádku by mělo být také vybavení potřebné k zajištění celého zážitku. Proto doporučujeme obracet se pouze na prověřené instruktory s mnoha zkušenostmi.

Myslíte si, že adrenalinový zážitek by byl skvělým dárkem třeba pro vašeho kamaráda? Nejen tyto, ale i mnohé další zajímavé zážitky najdete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/. Tento web provozuje Firma na zážitky a vy si můžete vybrat z jejich široké nabídky adrenalinových zážitků. Dále v nabídce najdete také gurmánské zážitky, zážitky na vodě, ve vzduchu, wellness zážitky, hobby zážitky a mnoho dalších tipů. S takovým výběrem zážitků se už nikdy nebudete nudit a vždy si budete moci vybrat novou aktivitu.

Komerční sdělení

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Věcné svatební dary postrádají důvtip, darujte zážitek v přírodě

Věcné svatební dary postrádají důvtip, darujte zážitek v přírodě

A zase je to tu. Vaši kamarádi se berou a vy přemýšlíte, co jim darovat jako svatební dar. Praktických věcí do domácnosti mají spoustu a vy si stejně říkáte, že věcné dary jsou nudné a postrádají důvtip

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Zapomeňte na nudné dárky, které pod stromečkem rozbalujete každý rok. Hitem letošních Vánoc jsou zážitkové dárky zejména pro ženy. Mezi nimi vedou nejrůznější wellness pobyty. Jak vybrat relaxační pobyt a kde ho výhodně koupit?


Léčivé účinky čaje

Léčivé účinky čaje

Milovníky čaje jistě potěší, že tento jedinečný nápoj má na lidský organismus léčivé účinky. Čím vším nám může čaj prospět? Čaj však může pomoci nejen jako nápoj! Podívejte se na příklady léčivých účinků čaje.

Zapomeňte na chemii! Hormonální nerovnováhu lze léčit i jinak

Zapomeňte na chemii! Hormonální nerovnováhu lze léčit i jinak

Trpíte hormonální nerovnováhou? Nejste sama! Čím dál větší procento stále mladších žen se s hormonální nerovnováhou potýká a ne všechny úspěšně. Většina z nich řeší své problémy s lékařem. Ten jim předepíše nějaké léky a je vymalováno. Že mají tyto léky spoustu vedlejších účinků? Že by mohly ženám j…