verze pro tisk

Věcné svatební dary postrádají důvtip, darujte zážitek v přírodě

11. březen 2013

A zase je to tu. Vaši kamarádi se berou a vy přemýšlíte, co jim darovat jako svatební dar. Praktických věcí do domácnosti mají spoustu a vy si stejně říkáte, že věcné dary jsou nudné a postrádají důvtip. Jsou to pouze nezbytné věci, které by si tak jako tak sami pořídili, a proto jim chcete darovat něco skutečně originálního, netradičního a plného zážitků. Něco, co bude dobrá trefa, potěší a stane se neopakovatelné.

Věcné svatební dary postrádají důvtip, darujte zážitek v příroděVěcné svatební dary postrádají důvtip, darujte zážitek v přírodě

S důvtipem i elegancí

Originálním svatebním dárkům dominují romantické pobyty na zámku, farmě nebo na horách, kde novomanželé mohou strávit krásné chvíle obklopeni přírodou a užít si jeden druhého. Za vyzkoušení stojí i zajímavá večeře v krápníkové jeskyni, kde lze nejen dýchat svěží vzduch, ale i vnímat jedinečnost okamžiku a krásu přírodních útvarů.

Pokud jsou vaši kamarádi dobrodruhové, určitě je zaujme vodní lyžování, let balónem nebo výlet na jachtě s kapitánem. Tyto outdoor aktivity mnohdy obnáší i trochu adrenalinu, vzrušení a spoustu zábavy a radosti. Pár se ocitne na čerstvém vzduchu a společně zažije neopakovatelné zážitky při sportovních aktivitách. Ať už je podniknou společně nebo se vzájemně při jejich vykonávání budou povzbuzovat.

Nechte se inspirovat

Originálních svatebních darů se v nabídce Firmy na zážitky nebo-li Allegrie vyskytuje více, stačí se jen podívat na nabídku na internetových stránkách www.firmanazazitky.cz/tipy-na-svatebni-dary/ a vybrat si zážitek, který vaše kamarády vystihuje nejvíce. Můžete také zkusit kontaktovat některého z poradců Allegrie, kteří vám s výběrem velice rádi poradí a poté vystaví dárkový poukaz. A tak se inspirujte a vyberte ideální dárek, který překvapí a určitě novomanželům udělá radost.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Zkuste let balónem

Zkuste let balónem

Zdá se vám, že je váš život nudný a stereotypní? Abyste zažili něco nového a zajímavého, nemusíte letět přes půl světa. Skvělé zážitky na vás čekají také v České republice! Stačí jen vědět, kde je hledat. Co takhle vyzkoušet vzrušující let balónem?

Pivní lázně: Dárek nejen k Vánocům

Pivní lázně: Dárek nejen k Vánocům

Chcete letos pod stromeček darovat něco originální? Stále vás nic nenapadá a Vánoce se kvapem blíží? Máme pro vás originální tip – darujte svým blízkým poukaz do pivních lázní! O co jde a kde je možné pivní lázně navštívit?


Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Zapomeňte na nudné dárky, které pod stromečkem rozbalujete každý rok. Hitem letošních Vánoc jsou zážitkové dárky zejména pro ženy. Mezi nimi vedou nejrůznější wellness pobyty. Jak vybrat relaxační pobyt a kde ho výhodně koupit?

Calvin Klein Eternity: Květinová vůně pro skutečné ženy

Calvin Klein Eternity: Květinová vůně pro skutečné ženy

Mám ráda přírodu, květiny a svěžest zeleně. Žiju ale ve městě a vůni přírody často postrádám. Hledala jsem proto parfém, který by mi připomínal rozkvetlou louku a vůně lesa. Po několika neúspěšných pokusech jsem ho našla.