verze pro tisk

Kosmetické štětce pro dokonalé nalíčení

20. květen 2011

Chystáte se na párty? Nebo vás čeká důležitá schůzka? Potřebujete být dokonale nalíčená? Sebekvalitnější líčidla jsou vám k ničemu, pokud nemáte to správné náčiní! Profesionální štětce vám pomohou k dokonalému make-upu!

Kosmetické štětce pro dokonalé nalíčeníKosmetické štětce pro dokonalé nalíčení

Nanést si bezchybný make-up, dokonale si nalíčit oči… To je snem každé ženy. Aby se nám líčení opravdu povedlo, potřebujeme nejen trochu zručnosti, zkušenosti, ale také kvalitní líčidla a štětce, které nám usnadní nanášení očních stínů, zdravíček nebo pudru.

Nespokojte se s obyčejnými štětci, ale sáhněte po těch profesionálních, které vám pomohou vytvořit make-up jako s kosmetického salónu. Kosmetické štětce Beauty Strokes jsou tím pravým řešením pro vás.

Štětec na nanášení tekutého make-upu

K líčení různých částí obličeje používejte různé štětce. Základem každého líčení je make-up. Oblíbený tekutý make-up si vyžaduje nanášení speciálním štětcem, jehož štětiny jsou uzpůsobeny konzistenci tekutého make-upu. Štětec by měl mít plochý tvar se zakulaceným okrajem.

Pudrovací štětce

K nanášení pudru zvolte velký štětec s dostatečně jemnými a hustými štětinami. Zajímavou variantou štětce pro nanášení pudru je štětec s rovně seříznutými štětinami, který vám zaručí dokonalé nalíčení podkladovými a bronzujícími pudry.

Štětce na oční stíny

Oční stíny rozzáří vaše oči. Nepodceňujte správnou barvu očních stínů, která by měla ladit s barvou vašich očí. Aby vám oční stíny dlouho vydržely a vaše nalíčení bylo kvalitní, sáhněte po profesionálních štětcích na oční stíny.

Výhodný je oboustranný štětec na oční stíny. Jeho silnější částí nanesete dostatek očního stínu a jeho užší část vám umožní oční stín dokonale upravit. Oboustranný štětec pro nanášení očních stínů využijete například při oblíbeném kouřovém líčení.

Štětec pro líčení rtů

Líčení završte zvýrazněním rtů. Jejich dokonalé nalíčení vám zaručí profesionální štětec. Vytahovací štětec na rty Beauty Strokes můžete používat nejen doma, ale schováte ho také do kabelky. Pak už jen stačí mít při ruce vaši oblíbenou rtěnku nebo balzám a dokonalým rtům nestojí nic v cestě.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Přírodní kosmetické přípravy pro péči o pleť a pokožku

Přírodní kosmetické přípravy pro péči o pleť a pokožku

V posledních letech se začaly na trhu s kosmetikou objevovat přípravky, v nichž jsou obsaženy výtažky z konopí. To má podle mnoha průzkumů velmi pozitivní účinky na lidské tělo, je však samozřejmě zapotřebí zdůraznit, že v kosmetice se využívají právě jen výtažky, které jsou pro lidský organismus vh…

Kosmetika přímo od Kleopatry

Kosmetika přímo od Kleopatry

Používání kvalitní kosmetiky chce většina z nás nejen zaujmout své okolí a cítit se dobře, ale také omládnout. Ne nadarmo se neustále vyvíjejí nové kosmetické přípravky, které jsou určeny k omládnutí pokožky, respektive zabránění jejímu stárnutí. Pakliže používáme kosmetiku, chceme vypadat co nejkrá…


Jak skloubit cvičení a relax? V Praze to jde!

Jak skloubit cvičení a relax? V Praze to jde!

Pokud chcete vypadat skvěle, musíte pravidelně cvičit a současně myslet i na relax a zkrášlování. Tělo „sedřené“ cvičením určitě nevypadá dobře. A stejně tak i tělo, které jen odpočívá, není krásné. Nabízí se jen jedna možnost – skloubit cvičení s relaxem. Připadává vám to trochu postavené na hlavu?…

Kosmetika Avon nejen pro ženy

Kosmetika Avon nejen pro ženy

Mezi špičkové kosmetické produkty se již dlouhá léta řadí ty od značky Avon. Kosmetika Avon je v současné době jednou z nejprodávanějších v mnoha světových zemích. Udává se, že dnes ji lze zakoupit ve více než stovce zemí po celém světě. V České republice si Avon katalog prorazil cestu poprvé v roce…