verze pro tisk

Jak skloubit cvičení a relax? V Praze to jde!

30. červen 2015

Pokud chcete vypadat skvěle, musíte pravidelně cvičit a současně myslet i na relax a zkrášlování. Tělo „sedřené“ cvičením určitě nevypadá dobře. A stejně tak i tělo, které jen odpočívá, není krásné. Nabízí se jen jedna možnost – skloubit cvičení s relaxem. Připadává vám to trochu postavené na hlavu? Budete se divit, ale v Praze to jde. Zapojíte se také?

Jak skloubit cvičení a relax? V Praze to jde!Jak skloubit cvičení a relax? V Praze to jde!

Posilování jako nejlepší sport


Má-li být vaše postava jako ze žurnálu, musíte se o ni starat. Pravda je, že jedině díky cvičení je možné vytvarovat postavu do nádherných křivek a celkově zvýšit fyzickou kondici. Je možné ho totiž vždy přesně nastavit tak, aby odpovídalo fyzickým možnostem a bylo zaměřeno na problémové partie. Jestliže s posilováním budete začínat, určitě byste se měli obrátit na osobního trenéra. Jako profesionál dokáže zhodnotit vaše možnosti a nastaví vám trénink „šitý na míru“. Při posilování totiž nejde jen o zvedání zátěže, je třeba se naučit i správně dýchat a je nutné dokonale zvládnout techniku provádění jednotlivých cviků.

A kde je ten relax?


Po cvičení je samozřejmě důležité odpočívat, aby mohly svaly regenerovat. Mnoho posiloven nabízí jen stroje, ale právě na odpočinek už nemyslí. Není to ale případ Kentoya fitness Praha – posilovny, se kterou vás chceme seznámit. Jedná se o místo, které dokáže svou výbavou uspokojit všechny náročné sportovce, i proto do posilovny pravidelně chodí i vrcholoví sportovci.

Kentoya fitness nabízí na ploše 400 m čtverečních prostor pro cvičení na špičkových strojích Grün sport, které je možné individuálně nastavovat. Mimo to působí v posilovně několik trenérů, kteří vám pomohou nastavit trénink tak, aby byl maximálně efektivní. Hlavní je, že to není jen o cvičení. Kentoya fitness nabízí i solárium Praha, pobyt v soláriu je po cvičení velmi příjemný. Tělo se krásně prohřeje a odpočine si. V nabídce mají i různé druhy masáží a vybrané kosmetické procedury. Po cvičení se tedy můžete nechat hýčkat.

A ještě na něco je třeba si dát pozor – sledujte to, co jíte. Několik tipů na nastavení jídelníčku najdete zde.

-jan-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Relax: Dovolená v Jizerských horách

Relax: Dovolená v Jizerských horách

Hledáte zajímavé místo pro příjemnou letní či zimní dovolenou? Mnoho možností nabízí Jizerské hory nacházející se mezi Českým rájem, Ještědem a Krkonošemi. Je to místo jako stvořené pro pěší turistiku, cyklistiku, koupání, horolezectví či lyžování. V jizerských horách tak můžete strávit příjemný vík…

Dopřejte si relax v podobě jedinečného relaxačního víkendu

Dopřejte si relax v podobě jedinečného relaxačního víkendu

Po náročných pracovních dnech jsou naštěstí většině z nás dopřány volné chvíle v podobě víkendů. A tyto okamžiky je vhodné prožít tak, abychom se na začátku dalšího pracovního týdne vrátili do zaměstnání v plné síle a řádně odpočatí. Každý z nás si jistě představuje klidný a příjemný víkend jinak.


Bioenergetika: Účinná terapie proti stresu

Bioenergetika: Účinná terapie proti stresu

Trpíte v poslední době bolestmi hlavy, břicha či svalů? Myslíte, že je to způsobeno stresem, který v poslední době prožíváte? Pokud ano, měli byste rychle zakročit. Nabízí se totiž účinná terapie proti stresu, která nese název Bioenergetika.

Čtěte opět bez brýlí

Čtěte opět bez brýlí

Také častěji používáte brýle na čtení? Písmenka v novinách se vám pomalu rozmazávají? Patříte do věkové skupiny okolo 40 let a výše? Pak u vás možná nastává presbyopie – neboli stárnoucí zrak. Ačkoli se ve vašem věku jedná o rozšířenou vadu, nemusíte se s ní jen tak smířit. Existuje totiž oční cviče…