verze pro tisk

Krásu ženy podtrhne slušivé oblečení a také šperky či náušnice

13. červen 2011

Každá žena, která chce vypadat krásně, by čas od času jistě měla zajít do některého z wellness a relaxačních center. To samo o sobě prospívá jejímu vzhledu, nicméně ani dokonalá postava, štíhlé tvary a krásně napnutá a zdravá pokožka nestačí k tomu, aby se žena ve společnosti mohla cítit jako ryba ve vodě.

Krásu ženy podtrhne slušivé oblečení a také šperky či náušniceKrásu ženy podtrhne slušivé oblečení a také šperky či náušnice

Kromě využívání různých kosmetických přípravků a návštěv módních salonů a wellness zařízení je totiž potřeba se také podívat do šatníku a vybrat z něj vždy takové oblečení, které se bude pro danou příležitost co nejvíce hodit.

Vždy je nutné zvolit vhodné oblečení

Pokud žena vybere nevhodné oblečení, například na společenskou akci si vezme obnošené tričko, pak jí ani krásná a dokonalá pleť či skvěle upravené vlasy a nehty rozhodně nepomohou, neboť první, na čem spočinou oči přítomných, bude právě její oblečení, které utváří celkový dojem z osoby a jejího vzhledu.

Doporučujeme:

Oblečenie

Tričká

Proto je nutné si pořídit takové oblečení, které bude na každou speciální akci přímo určené. Každá žena, která o sebe pečuje, by tak měla zcela jistě ve svém šatníku mít několik společenských šatů a oblečků, které je také vhodné často střídat, aby okolí nenabylo dojmu, že právě použité šaty jsou jediné, které žena ve svém šatníku má.

Šperky a náušnice zvýrazní osobnost ženy

Kromě oblečení, vhodného make-upu či třeba upraveným nehtům a vlasům je také dobré zvolit vhodné náušnice a šperky, které jen zvýrazní celkový dobrý dojem. I právě takové maličkosti, jakými jsou šperky a náušnice, totiž mohou ženě dodat tolik potřebný sex appeal.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Módní doplněk: designové šperky na zakázku

Módní doplněk: designové šperky na zakázku

Zdravý životní styl jde ruku v ruce s módou. Ženy, které chtějí vypadat dobře, by se tak měly zaměřit nejen na péči o své tělo a zdraví, ale měly by se též dobře oblékat a nosit módní doplňky. Velmi pěkně působí, když si žena na sebe vezme do společnosti elegantní kostýmek, který obohatí o nějaké pě…

Proslulý Kleopatřin recept na přirozenou krásu

Proslulý Kleopatřin recept na přirozenou krásu

Mnoho vědců se neustále snaží nalézt tajemství krásy. Každým dnem se testuje mnoho nových krémů, šamponů na vlasy, balzámů či pleťových olejíčků. Ne všechny z nich ale fungují tak, jak nám slibují. Co když byl ale recept na přirozenou krásu objeven již ve stoletích minulých? Co když se tajemství opr…


Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Denně používáte mnoho nejrůznějších přípravků pro kvalitní a silné vlasy, krásnou pleť a zdravé nehty,ale nic z toho vám nepomáhá tak, jak byste potřebovali? Řešení je jednodušší, než se zdá, skrývá se totiž v exotickém ovoci- mangu.

Goji pro zdraví a pro krásu

Goji pro zdraví a pro krásu

Goji jsou plody kustovnice čínské rostoucí na středně velkých keřích. Tyto keře kvetou drobnými fialovými květy a plody goji vypadají jako malé červené bobulky. Goji- kustovnice čínská je známá hlavně díky své prospěšnosti pro lidský organismus. Obsahuje totiž velké množství vitaminů, jako je napří…